۱۳ مرداد ۱۳۹۸،‏ ۱۵:۴۲
کد خبرنگار: 2182
کد خبر: 83424480
۰ نفر

برچسب‌ها

خانه های مسافر شهرستان جوانرود ساماندهی می شوند

کرمانشاه- ایرنا- معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی فرمانداری جوانرودگفت: به منظور ساماندهی، شناسنامه دار کردن و کنترل و نظارت، خانه های مسافر این شهرستان ساماندهی می شوند.

به گزارش خبرنگار ایرنا، مصطفی رجبی روز یکشنبه در جلسه ساماندهی خانه های مسافر افزود: ۱۵ خانه مسافر در شهر جوانرود فعالیت دارند که باید ساماندهی شوند و پس از ساماندهی آنها، از فعالیت خانه های مسافر بدون مجوز نیز جلوگیری می شود.

وی با تأکید برلزوم برنامهریزی برای بهره گیری از ظرفیت های این شهرستان در راستای حفظ و ماندگاری گردشگران، اظهار داشت: راه اندازی خانه مسافر یکی از راهکارهای افزایش مدت اقامت گردشگران است و ساماندهی اسکان گردشگران و ضابطه مندکردن خدمات را نیز به دنبال دارد.

معاون اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان کرمانشاه نیز پتانسیل های گردشگری شهرستان جوانرود را یادآور شد و گفت: ساماندهی خانه های مسافر برای ماندگاری گردشگران ضروری است.

شکوفه مهدی آبادی افزود: متاسفانه باوجود جایگاه برتر جوانرود در زمینه بازدید مسافران از مناطق گردشگری اما از حیث ماندگاری مسافر بسیار ضعیف است که باید تقویت شود.

شهرستان جوانرود با بیش از ۷۵ هزار نفر جمعیت در ۸۶ کیلومتری شمال غرب کرمانشاه واقع شده است.

جوانرودیکی از شهرهای گردشگری استان کرمانشاه استکه سالانه هزاران نفر از مردم کشورمان برای بازدید از طبیعت و خرید کالا از بازارچه مرزی آن وارد این شهرستان می شوند.
۷۴۵۳/۸۰۶۶