۱۳ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۴:۳۵
کد خبرنگار: 1207
کد خبر 83424423
۰ نفر
سه پاراتکواندو کار ایرانی در صدر رده‌بندی جهانی قرار گرفتند

تهران- ایرنا- فدراسیون جهانی تکواندو، رنکینگ پاراتکواندوکاران را در ماه آگوست ۲۰۱۹ اعلام کرد که نام سه ایرانی در صدر رده‌بندی جهانی اوزان مختلف دیده می شود.

در این رده‌بندی «مهتاب نبوی» نخستین زن پاراتکواندوکار ایران با ۱۱۰ امتیاز همچنان رده نخست وزن ۵۸- کیلوگرم (K۴۱) را به خود اختصاص داده است. در بخش مردان نیز «سعید صادقیان‌پور» در وزن ۶۱- کیلوگرم (K۴۲) با کسب مدال طلای قهرمانی آسیا، با ۲۹۸ امتیاز و یک پله صعود در رده نخست ایستاد. 

همچنین «احمد نریمانی» هوگوپوش وزن ۷۵+ کیلوگرم (K۴۲) دارنده مدال نقره رقابت های آسیایی با ۲۴۵٫۶۰ امتیاز همچنان صدرنشین است.

«مهدی پوررهنما» دیگر مدال آور ایرانی در مسابقات قهرمانی آسیا که در اردن برگزار شد در وزن ۷۵- کیلوگرم (K۴۴) با ۲۸۱٫۱۲ امتیاز در رنک نخست جهان قرار دارد.

در وزن «مهدی بهرامی آذر» نماینده وزن ۷۵+ کیلوگرم (۴۳K) کشورمان با کسب عنوان نایب قهرمانی آسیا و با ۱۲۴ امتیاز در جایگاه دوم باقی ماند.

«محمدرضا شعبانی» در وزن ۷۵- کیلوگرم (K۴۲) نیز با کسب مدال طلای قهرمانی آسیا و ۹۴٫۴۳ با یک پله صعود، رده پنجم را به خود اختصاص داد. همچنین «اصغر عزیزی» هوگوپوش وزن ۷۵+ کیلوگرم (K۴۴) کشورمان با کسب مدال طلای قهرمانی آسیا و ۱۹۲٫۱۴ امتیاز و یک پله صعود در جایگاه پنجم قرار گرفت.

برچسب‌ها

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 2 =