دشمن اگر تهدید کند آسیب جدی می بیند

تهران- ایرنا- دبیر اشراف کلی دفتر فرمانده معظم کل قوا گفت: دشمنان اگر تهدیدی علیه جمهوری اسلامی ایران داشته باشند، آسیب جدی می بینند.

به گزارش ایرنا، سردار سرتیپ   «محمود  تشکری»  در جشنواره مالک اشتر نیروی زمینی ارتش که یکشنبه در ستاد فرماندهی هوانیروز برگزار شد، افزود: برای این مهم باید دشمن را به خوبی شناسایی و از توانمندی های داخلی کشور هم مطلع باشند و خود را متناسب با تهدیدات و راهبرد دشمن برای مقابله آماده کنند.

وی آمادگی و اشراف در نیروهای مسلح ایران را مطلوب ارزیابی کرد گفت: دشمنان به خوبی آمادگی و اقتدار نیروهای مسلح ایران درک کرده اند؛ آنان باید بداند که نباید تهدیدی را علیه ایران داشته باشد زیرا اگر تهدیدی داشته باشند، آسیب قابل توجهی می بینند.

دبیر اشراف کلی دفتر فرمانده معظم کل قوا اصل آمادگی برای غافل گیر نشدن در نیروهای مسلح بسیار مهم و اساسی دانست و گفت: نیروهای مسلح همواره باید توان و آمادگی خود را روز آمد و برای مقابله با تهدیدات آماده باشند.

تشکری ادامه داد: فرماندهی معظم کل قوا همواره تاکید داشتند که اشراف در تمامی سطوح نیروهای مسلح باید جاری باشد و همه فرماندهان از اخبار و اتفاقات پیرامون آگاهی خوبی برخوردار باشند.

وی عامل برتر ساز نیروهای مسلح ایران در مقابل سایر نیروهای نظامی جهان را نیروی انسانی کارآمد و مومن و معتقد دانست و گفت: نیروی انسانی کارآمد و معتقد موجب در دوران دفاع مقدس موجب شد که نیروهای مسلح ایران سربلند.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 9 =