۱۵۰ اثر هنری از ایران در نمایشگاه «وجهه» کویت شرکت می کنند

اهواز - ایرنا - مسئول واحد هنرهای تجسمی حوزه هنری خوزستان گفت: ۱۵۰ اثر هنری از سه استان کشور در نمایشگاه فروش آثار هنرهای تجسمی "وجهه" کویت، که به نفع سیل زدگان کشورمان برگزار می شود شرکت می کنند.

محمد باوی زاده یکشنبه در گفت وگو با خبرنگار ایرنا با بیان اینکه این نمایشگاه با همکاری حوزه هنری خوزستان و گالری «وجهه» کویت برگزار می شود بیان کرد: ۳۶۰ اثر هنری از استان های خوزستان، همدان و تهران برای شرکت در این نمایشگاه ارسال شده است.

وی افزود: از این تعداد آثار پس از کارشناسی در دبیرخانه مرکز هنرهای تجسمی کشور، ۱۵۰ اثر به گالری «وجهه» کویت ارسال می شود.

باوی زاده ادامه داد: آثار جمع آوری شده از تکنیک های رنگ روغن، آبرنگ، سیاه قلم، خوشنویسی، نقاشی ، مجسمه سازی ، گرافیک (پوستر) و... با موضوع آزاد هستند.

وی گفت: گالری «وجهه» کویت که از بزرگترین گالری های نیمه خصوصی این کشور است آمادگی خود را برای دریافت آثار در تاریخ و زمان مشخص اعلام کرده تا پس از دریافت آثار ، نمایشگاهی  را برای کمک به سیل زدگان استان های کشور از جمله خوزستان به فروش برساند.

مسئول واحد هنرهای تجسمی حوزه هنری خوزستان افزود: برای برپایی این نمایشگاه، مرکز هنرهای تجسمی حوزه هنری کشور و سفارت دولت کویت در تهران همکاری لازم را  برای ارسال و برپایی نمایشگاه داشته اند. 

به گزارش ایرنا زمان ارسال آثار هنری برای شرکت در نمایشگاه فروش هنرهای تجسمی به نفع سیل زدگان کشورمان در کویت، از ۱۸ تیر تا ۱۳ مرداد بود.

۷۱۶۵/ ۶۰۳۷

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 1 =