۱۳ مرداد ۱۳۹۸،‏ ۱۱:۵۵
کد خبرنگار: 1781
کد خبر: 83424003
۰ نفر

برچسب‌ها

نخستین خبرهای نشریات هرمزگان در سیزدهم مرداد ماه

بندرعباس-ایرنا- مهمترین خبرهای نشریات هرمزگان روز یکشنبه سیزدهم مرداد ماه با مطالب متنوعی در صفحه نخست منتشر شده که مرور می شود.

روزنامه دریای اندیشه:

این روزنامه عنوان «عاملان متعصب را به حاشیه برانید» را در تیتر نخست خود به نقل از نماینده ولی فقیه در استان هرمزگان منتشر کرد.

روزنامه صبح ساحل:

عکس نخست روزنامه صبح ساحل نیز با عنوان «ماجرای فیلم آدم ربایی مسلحانه در بندرعباس» به نقل از فرمانده انتظامی شهرستان بندرعباس است.

این روزنامه در صفحه نخست تیتر«افزایش مشتریان بنزین صادراتی پالایشگاه ستاره خلیج فارس» به نقل از مدیرعامل پالایشگاه نفت ستاره خلیج فارس چاپ کرده است.

روزنامه ندای هرمزگان:

این روزنامه در تیتر نخست خود به نقل از مدیرعامل پالایشگاه نفت ستاره خلیج فارس نوشت: بنزینی پاک تر از استاندارد یورو۵ تولید و صادر می کنیم.

عکس نخست روزنامه ندای هرمزگان نیز با عنوان «نوسازی بافت فرسوده در گرو مشارکت مردم است» به نقل از استاندار هرمزگان و تصویری از بافت فرسوده منزل مسکونی در یکی از محلات شهر بندرعباس است.

روزنامه دریا:

تیتر نخست روزنامه دریا با عنوان «توزیع ۸۰ میلیارد تومان ارزش افزوده برای ورزش هرمزگان» به نقل از استاندار هرمزگان در نشست شورای برنامه ریزی و توسعه استان منتشر کرده است.

عکس نخست این روزنامه نیز با عنوان زیبایی شهر را حفظ کنیم با تصویری از یکی از پارک های سطح شهر بندرعباس چاپ شده.

۹۹۴۴/۶۰۴۸


 

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
9 + 4 =