۱۳ مرداد ۱۳۹۸،‏ ۱۰:۱۳
کد خبرنگار: 1307
کد خبر: 83423874
۰ نفر
نیروهای مسلح قاطعانه به تهدید پاسخ می دهند

تهران- ایرنا- فرمانده نیروی زمینی ارتش جمهوری اسلامی ایران( نزاجا) با اشاره به آمادگی نیروهای مسلح گفت: نیروهای مسلح ایران در رکاب فرمانده معظم کل قوا به هر تهدیدی قاطعانه پاسخ می دهند.

به گزارش خبرنگار دفاعی ایرنا، امیر سرتیپ کیومرث حیدری صبح یکشنبه در حاشیه مراسم تجلیل از برگزیدگان جشنواره مالک اشتر در جمع خبرنگاران اظهارداشت: همه نیروهای مسلح در رکاب ولی امر مسلمین در بهترین شرایط ممکن آمادگی رزمی قرار دارند.
وی افزود: نیروهای مسلح امروز این آمادگی‌ را دارند که به هر تهدیدی در کمترین زمان ممکن قاطع ترین پاسخ را دهند.

فرمانده نیروی زمینی ارتش با اشاره تغییراتی در نیروی زمینی ایجاد شده است، گفت: تغییراتی در ماهیت نیروی زمینی ایجاد کرده و آن را به نیرویی چابک پا در رکاب ولاین محور و گوش به فرمان تبدیل شده است و امادگی نیروهای ما در بیشترین حد قرار دارد.
امیر حیدری عنوان کرد: نیروی زمینی ارتش نیز همچون دیگر نیروهای مسلح در اوج آمادگی است و در صورت بروز تهدید آن را در نطفه خفه می کند.
وی در بخش دیگری از صحبت های خود با تاکید بر اینکه نزاجا نیرویی محوری است که روح ولایت مداری را در خود دارد، گفت: امروز از تعدادی از فرماندهان نیروی زمینی که توانسته اند در راستای فرمایشات مقام معظم رهبری گام بردارند و از خود روحیه ایثار نشان دهند تجلیل شد.


نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 0 =