۱۳ مرداد ۱۳۹۸،‏ ۹:۴۸
کد خبرنگار: 1608
کد خبر: 83423743
۱ نفر

برچسب‌ها

متقاضیان دریافت وام اهل قلم ثبت نام کنند

تهران- ایرنا- موسسه خانه کتاب به دنبال توافق با بانک صادرات ایران با هدف تکریم اهل قلم به پدیدآورندگان آثار مکتوب و افرادی که نقشی در تولید اثر داشته‌اند وام پرداخت می‌کند.

بر اساس خبر موسسه خانه کتاب، اعضای سامانه اهل ­قلم خانه ­کتاب می توانند از فردا (۱۴ مرداد) با مراجعه به سایت ahleghalam.ir در قسمت پروفایل شخصی خود در بخش خدمات، نسبت به ثبت درخواست وام، براساس بندهای تعریف شده در آیین ­نامه اجرایی تسهیلات وام اهل قلم، اقدام کنند.

این موسسه به دنبال توافق با بانک صادرات ایران با هدف تکریم اهل قلم به پدیدآورندگان آثار مکتوب شامل مولف، مترجم، مصحح و افرادی که نقشی در تولید اثر داشته‌اند؛ از جمله ویراستار و تصویرگر، وام پرداخت می‌کند.
واجدین شرایطی که در سایت اهل قلم ثبت نام و مدارک خود را تکمیل کنند و اطلاعات آنها تایید شده باشد، امکان ثبت درخواست وام خانه کتاب را خواهند داشت. امکان پاسخگویی فقط از طریق سامانه ahleghalam.ir امکان پذیر است و اهالی قلم از مراجعه حضوری یا تماس تلفنی خودداری کنند.

مدیر عامل موسسه خانه کتاب پیش از این گفته بود رقم این تسهیلات حداقل ۱۵ و حداکثر ۵۰ میلیون تومان پیش‌بینی شده که در برخی موارد به صورت استثنا تا ۹۵ میلیون تومان هم خواهد بود. به گفته نیکنام حسینی پور پرداخت تسهیلات به کتاب‌فروشان نیز با تخصیص اعتبار از طرف سازمان برنامه و بودجه و وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی ممکن است.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 9 =