۳۵ دفتر حزب و تشکل سیاسی در آذربایجان‌غربی فعال است

ارومیه – ایرنا – معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی استاندار آذربایجان‌غربی گفت: ۳۵ دفتر حزب و تشکل سیاسی در استان فعال بوده که نشست‌های متعددی با دبیران آنها برگزار شده است.

علی مصطفوی شنبه شب در نشست استاندار آذربایجان‌غربی با نمایندگان احزاب سیاسی در استان افزود: اهتمام خوبی برای بهره‌مندی از ظرفیت و جایگاه احزاب در توسعه سیاسی استان شکل گرفته و در همین راستا علاوه بر نشست با دبیران، خانه احزاب نیز راه‌اندازی شده است.

وی با بیان اینکه سال گذشته چهار نشست با دبیران احزاب و تشکل‌های سیاسی در آذربایجان غربی برگزار شده بود، افزود: از ابتدای امسال نیز سه نشست برگزار شده و این روند ادامه دارد.

وی بیان کرد: ۵۰ دفتر فرعی احزاب و تشکل‌های سیاسی در استان مجوز فعالیت دارد که از این تعداد، ۳۵ دفتر فعال و نیمه‌فعال است.

معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی استاندار آذربایجان‌غربی با اشاره به اینکه از مجموع ۵۰ دفتر فرعی مجوزدار، ۳۳ دفتر در ارومیه و مابقی در شهرستان‌ها فعال است، گفت: در حال حاضر ۴۱ تشکل صنفی و تخصصی و چهار تشکل اقلیت‌های دینی نیز در استان فعالیت دارد.

در این نشست، نمایندگان احزاب و تشکل‌های سیاسی به بیان نقطه نظرات خود در راستای توسعه استان به‌ویژه در حوزه سیاسی پرداختند.

۸۱۳۷/۲۰۹۳

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 14 =