۱۲ مرداد ۱۳۹۸،‏ ۲۲:۵۲
کد خبرنگار: 1309
کد خبر: 83423576
۰ نفر

برچسب‌ها

هدر دادن موقعیت های فراوان گلزنی مانع پیروزی پارس جنوبی شد

بوشهر-ایرنا - سرمربی تیم فوتبال ساحلی پارس جنوبی بوشهر بر این باور است که در دیدار با گلساپوش یزد هدر دادن موقعیت های فراوان گلزنی مانع پیروزی این تیم شد.

مسلم مسیگر شنبه شب پس از شکست ۳ بر یک تیمش برابر گلساپوش یزد در جمع خبرنگاران افزود: در این دیدار چندین فرصت گلزنی نیز به تیر دروازه کوبیدم و در کل شانس با تیم ما یار نبود.

وی بیان کرد: با این حال بازیکنان هر دو تیم جانانه جنگیدند به آنها خسته نباشید و به تیم گلساپوش نیز تبریک می گویم.

مسیگر ادامه داد: گلساپوش یزد با برد در  این دیدار تا حدودی خود را به قهرمانی نزدیک کرد.

وی افزود: امشب به شخصه شب من نبود چراکه علاوه بر هدر  دادن موقعیت صددرصد گلزنی در زدن ضربه پنالتی نتوانستم بازی همیشگی خود را ارائه کنم.

مسیگر بیان کرد: امسال داوران در حق پارس جنوبی کم لطفی کردند و در برخی از بازی ها به ضرر این تیم سوت زدند.

وی گفت: برای نمونه در بازی هفته گذشته با دادن کارت اشتباه به مصطفی کیانی باعث شدند در دیدار حساس امشب وی را در اختیار نداشته باشیم.

مسیگر بیان کرد: در بازی های نیم فصل ۶ امتیاز حساس برابر تیم های ضعیف گروه واگذار کردیم که این نتایج در روند امتیازگیری تیم تاثیر نامطلوبی گذاشت.

وی افزود: با این حال تا روز پایانی بازی ها برای پیروزی برابر حریفان ظاهر و از هیچ تلاشی دریغ نمی کنیم.

گلساپوش یزد با این برد ۴۰ امتیازی شد و جایگاه خود را در صدر جدول تثبیت کرد تیم پارس جنوبی نیز با ۳۵ امتیاز همچنان در رده دوم جدول باقی ماند.

در هفته هفدهم‌ بازی ها پارس جنوبی با تیم شهید جهان نژاد آبادان دیدار می کند و گلساپوش یزد نیز به مصاف ملوان بندر گز  می رود.

۷۲۱۲/ ۶۰۴۵

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
9 + 0 =