۱۲ مرداد ۱۳۹۸،‏ ۲۱:۵۶
کد خبرنگار: 1223
کد خبر: 83423545
۰ نفر

برچسب‌ها

برنامه‎های کشوری ازدواج باید در استان بومی شود

بجنورد- ایرنا- معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار خراسان شمالی گفت: برنامه ها و شیوه نامه های کشوری ازدواج باید در استان بومی سازی شود تا نسخه خاص خود را با توجه به شرایط منطقه داشته باشیم.

به گزارش ایرنا؛ ولی الله حیاتی روز شنبه در نشست ستاد ساماندهی امور جوانان استان با تاکید بر زمان شناسی، ازدواج آسان و ثمرات ازدواج به هنگام، اظهار داشت: هر منطقه شرایط و ویژگی های خاص خود را در بخش های مختلف از قبیل ازدواج دارد و باید نسخه خاص خود را نیز در این برنامه ها داشته باشد.
وی با تاکید بر تدوین اولویت های برنامه ای و پرهیز از موازی کاری، خاطرنشان کرد: نسل جوان امید و مایه قدرت کشور است، بنابراین باید برنامه های درستی برای حفظ و حراست از آنها داشته باشیم تا نسل های جوان به گذشته خود افتخار کنند.
وی افزود: دشمنان در برنامه های مختلف خود به دنبال تهی کردن نسل جوان ما از درون هستند بنابراین باید هر چه می توانیم فرهنگ متعالی اسلام را در جامعه و به خصوص میان نسل جوان ترویج دهیم.
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار خراسان شمالی اظهار داشت: ما در کشوری مکتبی زندگی می کنیم و باید برای داشتن انسان های رستگارتر تلاش کنیم و اجازه ندهیم جوانان در بروکراسی اداری بانک ها، برای گرفتن تسهیلات سرگردان شوند و در کوتاه ترین زمان وام خود را دریافت کنند.
در این نشست هر کدام از دستگاه های عضو برنامه های خود را در حوزه جوانان و هفته ازدواج جوانان از قبیل برگزاری جشنواره فیلم ازدواج در سینماها، اهدای جهیزیه به زوج های جوان نیازمند، انجام مشاوره رایگان ژنتیکی در مراکز زیر پوشش بهزیستی در این هفته و حمایت از زوجین سیل زده ارائه دادند.

ط/۵۱۳۲

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 17 =