۱۲ مرداد ۱۳۹۸،‏ ۲۱:۲۴
کد خبرنگار: 2237
کد خبر: 83423507
۰ نفر

برچسب‌ها

کشف  شش میلیارد ریال  تجهیزات پزشکی قاچاق در رشت

 رشت- ایرنا- رئیس پلیس آگاهی فرماندهی انتظامی استان گیلان از کشف بیش از ۵۶۷ قلم انواع تجهیزات پزشکی قاچاق به ارزش شش میلیارد ریال توسط کارآگاهان اداره مبارزه با قاچاق کالا و ارز در رشت خبر داد.

سرهنگ رحیم شعبانی غروب شنبه در گفت و گو با ایرنا با  اشاره به جزئیات این موضوع  اظهار داشت : در راستای مبارزه با قاچاق کالا و در پی دریافت خبری مبنی بر فعالیت فردی در امر خرید، فروش و توزیع تجهیزات پزشکی خارجی قاچاق، رسیدگی به موضوع در دستور کار کارآگاهان اداره مبارزه با قاچاق کالا و ارز پلیس آگاهی قرار گرفت.

 وی تصریح کرد: کارآگاهان با استفاده از شگردهای پلیسی توانستند  انبار این کالاهای قاچاق در شهر رشت را شناسایی و پس از هماهنگی با مقام قضائی از آن بازدید کنند.

وی با یادآوری اینکه کارآگاهان در بازرسی از انبار مورد نظر بیش از ۵۶۷ قلم انواع تجهیزات و اقلام پزشکی فاقد مدارک گمرکی کشف کردند، ادامه داد: کارشناسان ارزش اقلام کشف شده را بیش از شش میلیارد ریال برآورد کردند؛ ضمن اینکه انبار کالای قاچاق پلمپ و متهم ۴۲ ساله با تشکیل پرونده تحویل مقام قضایی شد.

رئیس پلیس آگاهی فرماندهی انتظامی استان گیلان با اشاره به عزم جدی پلیس در امر مبارزه با قاچاق کالا و ارز از شهروندان خواست، هرگونه مورد مشکوک را بلافاصله از طریق سامانه ۱۱۰ به پلیس اطلاع دهند.

۷۲۹۶ /6030

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
9 + 7 =