دبیر هیأت هندبال کهگیلویه و بویراحمد رئیس کمیته داوران منطقه هفت کشور شد

یاسوج- ایرنا- مسئول روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان کهگیلویه و بویراحمد گفت: سید رهام تقویان دبیر هیأت هندبال این استان به عنوان رئیس کمیته داوران منطقه هفت کشور انتخاب و معرفی شد.

آرمان حاتمی روز شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: این انتصاب امروز شنبه و با صدور حکمی از سوی علی ضامن آویش رئیس هیأت هندبال کهگیلویه و بویراحمد و رئیس منطقه هفت کشور انجام شد.

وی افزود: در این حکم آمده نظر به تجارب و سوابق ارزنده سید رهام تقویان برای کمک به رشد و توسعه روزافزون رشته ورزشی هندبال در کهگیلویه و بویراحمد ایشان به سمت رئیس کمیته داوران منطقه هفت کشور منصوب می شود.

حاتمی بیان کرد: در ادامه این حکم بیان شده امید است که سید رهام تقویان با اتکال به خداوند متعال و هماهنگی با اداره های کل ورزش و جوانان و هیأت های هندبال استان های منطقه هفت کشور و بر اساس سیاست ها و برنامه های فدراسیون حداکثر اهتمام را برای مدیریت بهینه امور انجام دهند.

وی عنوان کرد: ایشان در انجام وظایف محوله با توجه به اساسنامه ها و مقررات برای توسعه و گسترش هر چه بیشتر رشته ورزشی هندبال در منطقه هفت کشور موفق و مؤید خواهد بود.

منطقه هفت هندبال کشور شامل استان‌ های کهگیلویه و بویراحمد، خوزستان، بوشهر و چهارمحال و بختیاری است.

کهگیلویه و بویراحمد افزون بر ۵۰ هزار ورزشکار ساماندهی شده مرد و زن در رشته های مختلف دارد.

۷۵۳۵/۱۶۶۲

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 16 =