۱۲ مرداد ۱۳۹۸،‏ ۲۰:۲۲
کد خبرنگار: 1206
کد خبر: 83423458
۱ نفر
صدا و سیما از باشگاه استقلال عذرخواهی کرد

تهران- ایرنا- روابط عمومی شبکه سه با انتشار پیامی به طور رسمی از باشگاه استقلال و هوادارانش عذرخواهی کرد.

باشگاه استقلال به دلیل اظهارات مجری برنامه سلام صبح بخیر شبکه سوم سیما در روز شنبه ۱۲ مرداد ۱۳۹۸ با صدور اطلاعیه‌ای نسبت به این رفتار اهانت‌آمیز واکنش نشان داد.

مجری این برنامه تلویزیونی با اشاره به حکم توقیف لوگوی باشگاه استقلال، اظهاراتی توهین آمیز نسبت به این لوگو به کار برده بود.

در متن اطلاعیه باشگاه استقلال آمده بود: باشگاه استقلال مراتب اعتراض شدید خود را نسبت به رفتار توهین‌آمیز مجری برنامه صبحگاهی شبکه سه اعلام می‌کند. در شرایطی که صداوسیمای جمهوری اسلامی ایران با پول مردم اداره می‌شود و باید به مردم و علایق آنها احترام بگذارد، متاسفانه یکی از مجریان این سازمان در یک برنامه تلویزیونی به طور آشکار و مستقیم به باشگاه استقلال و نشان رسمی آن اهانت کرده است.

در این اطلاعیه اضافه شده بود: باتوجه به سابقه این رفتارهای سخیف توسط مجریان مختلف تلویزیونی، باشگاه استقلال تا زمان «عذرخواهی رسمی» سازمان صداوسیما همکاری خود را با این سازمان «قطع» خواهد کرد. بدون تردید مجموعه هواداران، پیشکسوتان و حامیان رسانه‌ای این باشگاه به دلیل احترام به نام و نشان استقلال بزرگ، باشگاه را در این راه همراهی خواهند کرد.

این موضوع به جز واکنش رسمی باشگاه استقلال، با واکنش هایی از سوی هواداران این تیم، بازیکنان، مدیران و تعدادی از پیشکسوتان باشگاه همراه شد.
روابط عمومی شبکه سوم سیما با انتشار پیامی به طور رسمی از باشگاه استقلال و هوادارانش عذرخواهی کرد. در یادداشت روابط عمومی شبکه سه آمده است: همان طور که همه هواداران فوتبال کشور می‌دانند، شبکه سوم در طول سالیان گذشته همواره تلاش کرده است تا جانب بی طرفی نسبت به همه تیم های محبوب کشور را رعایت کند. اتفاق رخ داده در برنامه صبحگاهی اشتباه شخصی مجری برنامه بوده است و با وجود عذرخواهی این مجری، شبکه سوم بر خود لازم می داند دلجویی و عذرخواهی خود را از هواداران باشگاه بزرگ استقلال خود اعلام کند.

در این اطلاعیه آمده است که این شبکه به این مجری و مسئولان برنامه تذکر جدی داده است.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
8 + 9 =