۱۲ مرداد ۱۳۹۸،‏ ۱۹:۵۰
کد خبرنگار: 1309
کد خبر: 83423414
۰ نفر

برچسب‌ها

دوچرخه سوار ایران گرد پس از ۱۸ ماه رکاب زنی به بوشهر رسید

بوشهر-ایرنا- دوچرخه سوار ایران گرد کرمانشاهی پس از ۱۸ ماه رکاب زنی و عبور از ۶۵۰ شهر به بوشهر رسید.

این دوچرخه سوار حامل پیام ایثار و مقاومت است که رکاب زنی استان های سراسر کشور را در برنامه سفر فرهنگی ورزشی خود قرار داده است.

روح الله بصیری نیا مبدا سفرش را از  حرم امام رضا (ع) و مقصدش حرم ابا عبدالحسین (ع) است که در طول این سفر حامل پرچم سبز حرم حسینی شده است.

این دوچرخه سوار در دیدار با فرمانده انتظامی استان بوشهر گفت: این پرچم حسینی با پیام ایثار، مقاومت و از خودگذشتگی تاکنون در شهرهای مختلفی به اهتزاز درآمده است.

بصیری نیا ادامه داد: در سفرم که با شعار از "حرم رضوی تا حرم حسینی" آغاز شده حامل سه پیام تجلیل از ایثارگری ملت غیور ایران به ویژه خانواده‌های معظم شهدا، جانبازان، ایثارگران و آزادگان،

اشاعه فرهنگ بهینه سازی مصرف سوخت و انرژی و همچنین توسل به حضرت ولی عصر (عج) برای هم وطنانم هستم.

فرمانده انتظامی استان بوشهر نیز گفت: زنده نگه داشتن یاد و خاطره شهدا، کاری پسندیده است و حرکت نمادین این دوچرخه سوار ارزشمند است.

سردار خلیل واعظی افزود: حرکت فرهنگی ورزشی بصیری نیا و حضور وی در استان  موجب سرافرازی است چراکه یک ورزشکار و دوچرخه سوار با تبیین نقش شهدا در زندگی امروزی پیام آور عشق، دوستی و محبت است.

روح الله بصیری نیا اهل "گیلانغرب" استان کرمانشاه و عضو رسمی انجمن ایرانگردی و جهانگردی است که حامل یک پرچم مزین به تصاویر ۶۲ شهید از ۳۱ استان کشور است.
۷۲۱۲/ ۶۰۴۵ 

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 12 =