چهارمین پیروزی زنان فوتسالیست کهگیلویه و بویراحمد در لیگ برتر کسب شد

یاسوج- ایرنا- مدیرکل ورزش و جوانان کهگیلویه و بویراحمد گفت: شامگاه جمعه ۱۱ مردادماه ۱۳۹۸ چهارمین پیروزی متوالی تیم فوتسال زنان رده سنی جوانان این استان در رقابت های لیگ برتر کشور کسب شد.

سید محمدتقی علوی روز شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: زنان فوتسالیست رده سنی جوانان کهگیلویه و بویراحمد در این دیدار حریف خود تیم آرمینه تهران را با نتیجه ۶ بر صفر مغلوب کردند.

وی افزود: گل های تیم فوتسال زنان رده سنی جوانان کهگیلویه و بویراحمد در این دیدار از سوی نیلوفر خندان (چهار گل) و مریم رمضانی و هدیه امیدی نیز هر کدام یک گل به ثمر رسید.

مدیرکل ورزش و جوانان کهگیلویه و بویراحمد بیان کرد: سه پیروزی گذشته تیم فوتسال زنان رده سنی جوانان استان در این دوره از رقابت ها به ترتیب مقابل تیم های هیأت فوتسال خراسان شمالی، سیاه جامگان قم و پردیس سیرجان استان کرمان به دست آمد.

علوی عنوان کرد: زنان فوتسالیست رده سنی جوانان کهگیلویه و بویراحمد تیم هیأت فوتسال خراسان شمالی را با نتیجه هشت بر پنج، تیم سیاه جامگان قم را با حساب هشت بر ۲ و تیم پردیس سیرجان استان کرمان را نیز با نتیجه ۱۲ بر یک درهم کوبیدند.

وی ابراز داشت: تیم فوتسال زنان رده سنی جوانان کهگیلویه و بویراحمد شامگاه شنبه ۱۲ مردادماه ۱۳۹۸ به مصاف تیم شهروند ساری می رود.

علوی گفت: زنان فوتسالیست رده سنی جوانان کهگیلویه و بویراحمد در پنجمین و آخرین بازی خود در این رقابت ها شامگاه یکشنبه ۱۳ مردادماه ۱۳۹۸ با تیم اصفهان دیدار می کنند.

وی اظهار داشت: رقابت های فوتسال لیگ برتر زنان رده سنی جوانان کشور از سه شنبه هشتم مردادماه ۱۳۹۸ و با حضور هفت تیم در شهر ساری مرکز استان مازندران آغاز شد.

علوی گفت: مهناز آشتیانی سرمربی تیم فوتسال زنان رده سنی جوانان کهگیلویه و بویراحمد در این رقابت هاست.

افزون بر ۵۰ هزار ورزشکار ساماندهی شده مرد و زن در رشته های مختلف در کهگیلویه و بویراحمد فعالیت می کنند.

۷۵۳۵/۱۶۶۲

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
8 + 0 =