۱۲ مرداد ۱۳۹۸،‏ ۱۹:۱۰
کد خبرنگار: 1208
کد خبر: 83423399
۲ نفر

برچسب‌ها

«مورینیو» نقش اول سناریوی شوم کهکشانی "نشدن" «پوگبا»

تهران- ایرنا- براساس گزارشی که توسط روزنامه میرر چاپ شده است، انتقال «پل پوگبا» به رئال در صورت اخراج شدن نه چندان غیرمحتمل «زین الدین زیدان» در نیمه فصل پیش‌رو، به طور کامل منتفی خواهد شد و این لحظه همان جایی است که «آقای خاص» وارد سناریو می‌شود.

 پوگبا از ابتدای تابستان سال جاری تاکنون همواره هدف گمانه‌زنی‌ها و شایعات پیرامون کوچ به مادرید و پیوستن به کهکشانی‌ها بوده است.

مرد فرانسوی پیش‌تر به وضوح تمایل خود را برای بازی کردن تحت هدایت زیدان ابراز کرده بود و هموطن وی نیز این ابراز تمایل را با تعریف و تمجید پاسخ داد.

با این حال، زنجیره ای از اتفاقات می‌تواند رویای پیوستن پوگبا به رئال را در هم بشکند!!

اما داستان از چه قرار است...

براساس گزارشی که توسط روزنامه میرر چاپ شده است، انتقال پوگبا به رئال در صورت اخراج زیدان به طور کامل منتفی خواهد شد.

این گزارش در ادامه می‌افزاید که در صورتی که «فلورنیتینو پرز» رئیس رئال در میانه فصل پیش رو عذر زیدان را بخواهد، آنگاه «خوزه مورینیو»! گزینه اول جانشینی ستاره اسبق تیم ملی فرانسه روی نیمکت سفیدپوشان خواهد بود.

زنگ‌های هشدار پس از سپری شدن پیش‌فصل وحشتناک رئال، در سانتیاگو برنابئو به صدا در آمده است؛ رئالی‌ها که پس از پشت سر گذاشتن فصلی فاجعه‌بار، در پنجره نقل و انتقالات تابستانی حسابی ریخت و پاش کرده‌اند، در اردوی پیش فصل هم چنگی به دل نزدند و با سه شکست مقابل بایرن مونیخ، اتلتیکو و تاتنهام آغاز غم‌انگیزی داشتند.

بر این اساس، در صورتی که شرایط به نحوی پیش برود که کاسه صبر پرز لبریز شود و در نیمه راه فصل جدید چمدان زیدان را به دستش دهد آنگاه آقای خاص بی‌شک محتمل‌ترین گزینه رئیس کم طاقت رئال خواهد بود؛ انتصابی که شاید شوم‌ترین خبر ممکن برای پوگبا باشد چرا که هافبک فرانسوی و مرد پرتغالی در دوران حضور مورینیو روی نیمکت منچستریونایتد چه داخل و چه خارج زمین همواره با یکدیگر تنش داشته و به اصطلاح کارد و پنیر بودند.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 5 =