۱۲ مرداد ۱۳۹۸،‏ ۱۸:۲۹
کد خبرنگار: 2784
کد خبر: 83423351
۱ نفر

برچسب‌ها

شکستگی در شبکه موجب آلودگی آب ابهر شد

زنجان - ایرنا - مدیر بحران شهرستان ابهر گفت: صبح امروز شکستگی در شبکه آبرسانی موجب کدر شدن و آلودگی آب آشامیدنی در برخی از مناطق این شهر شد.

سعید خلجی روز شنبه در گفت‌ و گو با خبرنگار ایرنا، افزود: از صبح امروز گزارشاتی مبنی بر آلودگی و کدر بودن آب آشامیدنی در برخی از مناطق ابهر مانند منطقه ۱۷ شهریور دریافت شد.
وی با اشاره به مقطعی بودن این مشکل تصریح کرد: با توجه به اینکه در فصل گرما مصرف آب بسیار افزایش می‌یابد و آبفای شهرستان برای رسیدن آب بویژه به مناطق بالادست باید نسبت به افزایش فشار شبکه اقدام کند، که با توجه به فرسودگی شبکه آبرسانی شهر ابهر در برخی قسمت‌ها شبکه دچار شکستگی می‌شود.  
این مسئول با اشاره به اینکه هنگام تعمیرات و حفاری مقداری گل و لای وارد شبکه شد، تاکید کرد: این آلودگی آب مقطعی بوده و در اسرع وقت برطرف شد.
مدیر بحران شهرستان ابهر با اشاره به اینکه در سه سال اخیر برای بازسازی این شبکه در قسمت‌های مختلف اقدامات بسیاری انجام شد، خاطرنشان کرد: متاسفانه این مشکل از سال‌های قبل وجود دارد و بازسازی‌ها مشکل را به طور کامل حل نکرد در واقع رفع کامل این مسئله نیاز به اعتبار بالایی دارد.
۹۵۵۶/۸۰۶۸

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 6 =