روزانه ۱.۸میلیون لیتر بنزین در شمال آذربایجان‌غربی مصرف می‌شود

ارومیه - ایرنا - مدیر شرکت پخش فرآورده‌های نفتی منطقه ارومیه گفت: مشکلی در خصوص تامین سوخت مسافران تابستانی در استان وجود ندارد و روزانه بالغ بر یک میلیون و ۸۰۰ هزار لیتر بنزین در شمال و مرکز استان مصرف می‌شود.

احمد مجرد روز شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: این میزان بنزین در ۱۵۱ باب جایگاه عرضه فرآورده‌های نفتی در سطح مرکز و شهرهای شمال آذربایجان غربی به صورت روزانه مصرف می شود که طبق پیش بینی ها و برنامه ریزی های انجام شده تا پایان تعطیلات تابستانی مشکلی برای تامین بنزین در جایگاه‌ها نخواهیم داشت.

وی اظهار داشت: میزان ذخیره سازی بنزین و نفت‌گاز بخش حمل و نقل در انبارهای نفت منطقه مطلوب بوده و به جایگاه‌های سوخت تاکید شده خرید فرآورده‌های نفتی را در موعد تعیین شده انجام دهند و این موضوع به صورت روزانه از طریق ستاد منطقه کنترل می‌شود.

وی بیان کرد: کنترل کمی و کیفی سوخت با همکاری اداره‌کل استاندارد به‌ صورت مدون در سطح جایگاه‌ها در حال انجام است و مشتریان در صورت مشاهده هرگونه تخلف با شماره ۰۹۶۲۷ مرکز پاسخگویی شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی تماس بگیرند.

وی ادامه داد: این سامانه در کمتر از ۷۲ ساعت به شکایات مردمی رسیدگی می کند.

شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه ارومیه یکی از مناطق ۳۷ گانه کشور و ۲ گانه آذربایجان غربی واقع در شمال غربی ایران است.

این منطقه شامل شهرهای ارومیه، اشنویه، سلماس، خوی، چالدران، قره ضیاء الدین، ماکو، شوط، پلدشت و بازرگان با شعاع عملیاتی ۲۵۰ کیلومتر است.

در این منطقه نفتی سه انبار نفت، ۲ مرکز سوختگیری هواپیمایی در مجموع با ظرفیت ذخیره سازی ۱۵۴ میلیون لیتر فرآورده های نفتی فعالیت می کند.

۸۱۳۷/۲۰۹۳

برچسب‌ها

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 4 =