۱۲ مرداد ۱۳۹۸،‏ ۱۷:۳۴
کد خبرنگار: 1209
کد خبر: 83423259
۰ نفر

برچسب‌ها

لیگ فوتسال زنان به تعویق افتاد

تهران- ایرنا- مسئول برگزاری لیگ فوتسال زنان از به تعویق افتادن زمان آغاز این لیگ به دلیل تعداد زیاد بازیکنان آموزشگاه ها خبر دادند.

سازمان لیگ امروز(شنبه) اعلام کرد که تاریخ آغاز لیگ فوتسال زنان از ۱۸ مردادماه به ۲۵ مردادماه موکول شده است.

«شیرین نصیری» در گفت و گو با ایرنا، اظهار داشت: مسابقات کشوری آموزش و پرورش از ۲۰ تا ۲۵ مرداد برگزار خواهد شد و به دلیل مشکل اعزام تیم ها، مسئول برگزاری مسابقات کشوری آموزش و پرورش با ارسال نامه‌ای خواهان به تعویق افتادن مسابقات لیگ فوتسال زنان شد.

وی افزود: دانش آموزانی که در این مسابقات حضور دارند، از رده سنی ۱۷ تا ۱۹ سال  هستند و تیم‌ها اعلام کرده اند که در هفته اول نمی‌توانند از بازیکنان خود در این رده سنی استفاده کنند. همه تیم‌ها موافق به تعویق افتادن لیگ فوتسال زنان هستند، زیرا به دلیل برگزاری مسابقات کشوری تحت فشار قرار داشتند. چون تیم ها برای یارگیری، جذب بازیکن و دریافت رضایت نامه نیازمند زمان بیشتری بودند بنابراین با تعویق مسابقات لیگ به راحتی می‌توانند خود را برای این فصل آماده کنند.  

مسئول لیگ فوتسال زنان تصریح کرد: قانونی را مصوب کردیم که براساس آن تیم ها می توانند تا هفت بازیکن زیر ۲۰ سال را در اختیار داشته باشند و با توجه به این مصوبه، تعداد بازیکنان زیر ۲۰ سال تیم ها بالا است.

پانزدهمین دوره مسابقات لیگ برتر فوتسال زنان از ۲۵ مرداد ماه آغاز می‌شود که ۱۴ تیم در این رقابت‌ها حضور می‌یابند.

نامی نو اصفهان، رهیاب گستر تهران، هیأت فوتبال شهرستان تهران، هیأت فوتبال استان خراسان رضوی، پالایش نفت آبادان، شرکت ملی حفاری ایران، پارس آرا شیراز، پویندگان صنعت فجر شیراز، وریژنو فرخشهر، دختران کویر مس کرمان، مس رفسنجان، شهرداری رشت، صنعت سرد خزر گیلان و شهروند ساری برای این دوره از مسابقات اعلام آمادگی کرده‌اند.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 4 =