۱۲ مرداد ۱۳۹۸،‏ ۱۷:۱۲
کد خبرنگار: 1465
کد خبر: 83423248
۰ نفر

برچسب‌ها

مدیریت و برنامه محوری، رکن توسعه فوتبال است

یزد - ایرنا- مدرس فدراسیون فوتبال ایران گفت: برای توسعه فوتبال باید با مدیریت قوی و داشتن طرح و برنامه از تمام ظرفیت‌ها و بهره‌گیری از حامیان مالی و مشارکت صنایع اقدام کرد.

جمال دهقانی عصر روز شنبه در حاشیه برگزاری جشنواره فوتبال پایه در گفت و گو با ایرنا افزود: ظرفیت‌ها و علاقه‌مندان زیادی در فوتبال وجود دارد که اگر دارای برنامه و مدیریت قوی باشیم میتوان به جایگاه حقیقی رسید.

وی ادامه داد: داشتن نقشه راه در فوتبال به خاطر اهمیت، حساسیت و مخاطبان بیشماری که دارد موضوع اساسی است و بی توجهی و غفلت از آن هیچ نتیجه ای جز زیان ندارد .

مدرس فدراسیون فوتبال اظهار داشت: باید همواره ضغف‌ها و نقاط قوت فوتبال با حضور کارشناسان بررسی و سپس برای ارتقای آن اقدام عملی انجام داد.

دهقانی گفت: ساختار و تشکیلات قوی و منسجم در کنار بهره گیری از مربیان و کارشناسان خبره و دلسوز به توسعه جدی فوتبال کشور کمک میکند.

وی تصریح کرد: بی برنامگی و نداشتن دانش روز به خصوص توسط مربیان و سایر عوامل از جمله مسائلی است که باید برای رفع آن اقدام کرد.

جشنواره فوتبال و استعدادیابی با حضور ۱۵۰ نونهال، ۲ روز در ورزشگاه شهید نصیری برگزار شد .

استان یزد بر اساس سرشماری سال ۱۳۹۵ با یک میلیون و ۱۳۸  هزار نفر جمعیت ۱۰۰ تیم فوتبال و فوتسال لیگ استانی و ۳۰ تیم در لیگ های کشوری است . 

۷۵۳۶/ ۶۱۹۷

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
9 + 3 =