۱۲ مرداد ۱۳۹۸،‏ ۱۹:۴۷
کد خبرنگار: 1160
کد خبر: 83423236
۰ نفر

برچسب‌ها

کسب یک نشان طلا و یک برنز توسط مشتزنان گیلان در مسابقات جوانان کشور

رشت - ایرنا - مشتزنان گیلانی در رقابت های قهرمانی جوانان کشور موفق به کسب یک مدال طلا و یک مدال برنز شدند.

مسئول روابط عمومی هیات مشتزنی استان گیلان عصر شنبه در مصاحبه با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: در سی امین دوره رقابت های مشتزنی قهرمانی جوانان کشور در کرمانشاه ، امیرحسین دولتی مدال طلا و امیرعلی کاکوان از گیلان مدال برنز دریافت کردند.

آرش رحیمی افزود: بر این اساس و در جریان این رقابت ها ، امیرحسین دولتی ورزشکار شایسته گیلانی در وزن ۶۰- کیلوگرم با برتری برابر تمامی رقبای خود مقام قهرمانی مسابقات مشتزنی جوانان کشور را کسب و مدال طلای این رقابت ها را بر گردن آویخت.

وی ادامه داد: همچنین امیرعلی کاکوان دیگر مشتزن شایسته گیلانی حاضر در سی امین دوره رقابت های قهرمانی جوانان کشور با کسب مدال برنز این مسابقات در وزن ۹۱+ کیلوگرم پس از مشتزنانی از تهران و لرستان روی سکوی سوم قرار گرفت .

وی بیان کرد: تیم مشتزنی جوانان گیلان که سال گذشته با کسب چهار مدال طلا و یک مدال برنز موفق به کسب مقام قهرمانی کشور شده بود ، در سی امین دوره این مسابقات با یک مدال طلا و یک برنز در مکان پنجم کشور قرار گرفت.

مسئول روابط عمومی هیات مشتزنی گیلان خاطرنشان کرد: به جز امیرحسین دولتی و امیرعلی کاکوان که در مسابقات مشتزنی جوانان کشور موفق به کسب مدال شدند، پویا محرابی ، مهران حقگو، عل لطفی ، محسن فرجی نژاد ، دانیال ظهیری و امیر رنجی دیگر اعضای تیم مشتزنی گیلان را در مسابقات قهرمانی جوانان کشور تشکیل می دادند.

رحیمی خاطرنشان کرد: در سی امین دوره رقابت های مشتزنی قهرمانی جوانان کشور و انتخابی تیم ملی، ۲۱۰ ورزشکار این رشته از استان های مختلف کشور  در کرمانشاه با هم به رقابت پرداختند.

۷۲۸۵ /6030

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 14 =