فرودگاه و منطقه ویژه پیام در عرصه اقتصادی و اجتماعی جایگاه مهمی دارد

تهران- ایرنا- مدیرعامل خبرگزاری جمهوری اسلامی (ایرنا) ظرفیت‌های فرودگاه پیام را برای ارتقای وضعیت اقتصادی کشور در شرایط فعلی ارزشمند توصیف کرد.

«سید ضیا هاشمی» روز شنبه در دیدار «نادر ثناگو مطلق» مدیرعامل فرودگاه و منطقه ویژه اقتصادی پیام البرز ضمن تبریک به مناسبت موافقت هیات وزیران با توسعه فعالیت‌های فرودگاه پیام به پروازهای مسافری و آموزشی گفت: تلاش‌های شما در عرصه اقتصادی و ارتباطی قابل تقدیراست.

وی با اشاره به استقرار صنایع دانش بنیان، های تک، آی.سی.تی و آی.تی در منطقه ویژه اقتصادی پیام ادامه داد: فرودگاه پیام و منطقه ویژه این فرودگاه در این شرایط حساس در عرصه اقتصادی و اجتماعی نقش مهمی داشته و می‌تواند برای اشتغال جوانان برنامه‌ریزی داشته باشد.

مدیر عامل ایرنا با اشاره به برنامه منطقه ویژه برای حضور شرکت‌های دانش بنیان و حمایت از استارت آپ‌ها افزود: اینکه شاهد حضور کارآفرینان و شرکت‌های دانش بنیان در این منطقه اقتصادی هستیم،ارزشمند است.

هاشمی با اشاره به نقش رسانه‌ها در انعکاس اخبار و رویدادها گفت: برای انعکاس اخبار و خدمات ارائه شده توسط فرودگاه پیام در کنار شما هستیم. البته ایرنا رسانه دولت - ملت است و علاوه بر انعکاس خدمات و تلاش‌ها، مطالبات ملت را نیز بازگو خواهد کرد.

مدیرعامل ایرنا با اشاره به فعالیت‌های فرودگاه پیام در حوزه آی.سی.تی گفت: از آنجایی که تکنولوژی‌های جدید آینده کشور را ترسیم خواهد کرد، یکی از نکات ممتاز این مجموعه استفاده از این ظرفیت است.

وی ادامه داد: نگاه ایرنا به فرودگاه پیام یک نگاه ملی است و ما امیدوار هستیم با توسعه اقتصادی این مجموعه شاهد رشد و توسعه وضعیت اقتصادی کشور باشیم.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 7 =