۱۲ مرداد ۱۳۹۸،‏ ۱۸:۵۶
کد خبرنگار: 1238
کد خبر: 83423157
۰ نفر

برچسب‌ها

۵۰۰ میلیارد ریال اعتبار به طرح های عمرانی آبادان اختصاص یافت

آبادان - ایرنا - فرماندار آبادان گفت: ۵۰۰ میلیارد ریال از محل اعتبارات تملک دارایی و سرمایه ای و نیز نفت و گاز به اجرای طرح های عمرانی در این شهرستان اختصاص یافت که نسبت به اعتبارات سال گذشته ۲۳ درصد افزایش را نشان می دهد.

به گزارش ایرنا سیدزین العابدین موسوی روز شنبه در جلسه برنامه ریزی شهرستان آبادان اظهار داشت: از این میزان اعتبار ۲۲۰ میلیارد ریال از محل اعتبارات تملک دارایی و سرمایه ای و درآمد نفت و گاز و ۲۸۰ میلیارد ریال از محل پروژه متوازن برای اجرای ۷۰ پروژه در نظر گرفته شده است. 

وی تعداد پروژه های تملک و دارایی را ۵۵ پروژه عنوان کرد و گفت: اعتبار ۲ طرح نیز از محل اعتبارات طرح های مشترک پیش بینی شده است.

موسوی افزود: برای امسال  ۲۵ فصل در نظر گرفته شده که از این تعداد اعتبار ۱۸ فصل دیده شده اما برای هفت فصل که شامل طرح های مختلف می باشد هیچ اعتباری دیده نشده است.

فرماندار آبادان گفت: این اعتبار برای اجرای طرح های مختلف در فصل های آب و فاضلاب، آموزش و پرورش، آموزش فنی و حرفه ای ، انرژی، بهداشت و درمان، حمل و نقل ، توانبخشی، شهرداری ها، صنعت، معدن و تجارت، کشاورزی، منابع آب، فرهنگ و هنر و ورزش هزینه می شود.

وی با بیان اینکه اجرای طرح های جدید در سال جاری ممنوع می باشد گفت: در صورتی که پروژه ای ردیف اعتباری نداشته باشد اما دارای مجوز کارگروه استانی قابل بحث باشد در اولویت کاری قرار می گیرد.

موسوی افزود: در تخصیص اعتبار طرح های تکمیلی دارای موافقت نامه در اولویت هستند و نمی توان در حجم عملیاتی و یا تغییر آن اقدام کرد.

 ۷۱۰۰/ ۶۰۶۸

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 3 =