۱۲ مرداد ۱۳۹۸،‏ ۱۶:۰۵
کد خبرنگار: 1206
کد خبر: 83423156
۱ نفر
قلعه نویی: سپاهان امروز، پنج سال تاریخ مصرف دارد

تهران- ایرنا- سرمربی تیم فوتبال سپاهان اصفهان گفت: اگر می‌خواستیم نتیجه‌گرا باشیم یک تیم دو سه ساله می‌بستیم اما الان بر خلاف این دید کوتاه مدت، یک تیم مدعی ایجاد کردیم که تیم دوم آن هم قوی است؛ تیمی برای سپاهان درست کردم که ۵-۴ سال تاریخ مصرف دارد.

«امیر قلعه نویی» درباره شرایط تیم فوتبال سپاهان اصفهان اظهار داشت: اینجا سپاهان است و در هر زمان در بین قطب‌های فوتبال ایران بوده است، البته به غیر از دو سه سال گذشته که شرایط خوبی نداشت، اما همان موقع هم از سپاهان انتظارهای زیادی وجود داشت و الان این انتظارها دوچندان شده است.  در سپاهان همیشه هواداران قهرمانی و شرایط خوب می‌خواهند.

وی افزود: سپاهان بهتر از سال‌های گذشته‌ای شده که در این تیم مربیگری می‌کردم است، اما تا لیگ شروع نشود نمی‌توان پیش‌بینی کرد.  باید یک سوم از لیگ سپری شود تا عیار تیم‌ها مشخص شود و برای پیش‌بینی زود است، اما من به این سپاهان امیدوارم.

سرمربی تیم فوتبال سپاهان خاطرنشان کرد:بازیکنانی که سپاهان خریده است،  می‌تواند به این تیم در آینده کمک کنند؛ من آینده سازی که برای سپاهان انجام داده‌ام را در سایر تیم‌ها از جمله تراکتور و استقلال هم اجرا کردم و بازیکنانی نظیر سردار آزمون، اکبر ایمانی، حسن جعفری، محمدرضا حسینی، امید نورافکن، محسن کریمی را به فوتبال ایران دادم.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 10 =