اختصاص ۱۷ میلیارد ریال برای چهارخطه کردن جاده فیروزآباد - الشتر

خرم آباد - ایرنا - فرماندار سلسله گفت: به منظور تکمیل و بهره برداری هرچه سریعتر از طرح چهارخطه فیروزآباد - الشتر، ۱۷ میلیارد ریال از منابع داخلی شهرستان به این طرح اختصاص یافت.

شریف خسروی روز شنبه در حاشیه بازدید از طرح چهارخطه فیروزآباد الشتر در گفت و گو با خبرنگار ایرنا، با اشاره به اینکه طرح چهارخطه فیروزآباد - الشتر در مجموع دارای ۱۴.۶ کیلومتر طول است، اظهار داشت: در فاز نخست اجرای طرح، ۸ کیلومتر از این مسیر آسفالت و به بهره برداری رسیده و حدود سه کیلومتر دیگر نیز آماده آسفالت شده است.

وی با اشاره به اختصاص ۱۷ میلیارد ریال از منابع داخلی شهرستان به این طرح، بیان کرد: ۵۰ میلیارد ریال نیز از منابع ملی به این طرح اختصاص یافته است.

خسروی اضافه کرد: به دلیل اینکه جاده الشتر- فیروزآباد در گذشته، روستایی بوده و زمین های کشاورزی حاشیه جاده نیز از قیمت بالایی برخوردار بوده اند لذا از طراحی هندسی خوبی تبعیت نکرده است.

وی با اشاره به انجام طراحی های فاز دوم مسیر و آماده آسفالت بودن سه کیلومتر از آن، اظهار داشت: انتظار داریم که اداره کل راه و شهرسازی قیر مورد نیاز برای آسفالت آن را تامین نماید.

فرماندار سلسله با اشاره به معارضین مسیر اجرای طرح در فاز دوم، ادامه داد: بخشی از این معارضین دولتی هستند که خوشبختانه حداکثر همراهی برای پیش برد عملیات اجرایی طرح را دارند اما تعدادی از معارضین نیز اهالی هستند که باید اقدامات لازم را برای همراهی آنها نیز در راستای ادامه عملیات اجرایی طرح بکار گیریم.

۷۲۶۵/۷۲۷۳

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 4 =