کنفرانس بین‌المللی نانوساختارها برگزار می شود

تهران- ایرنا- هشتمین دوره‌ کنفرانس بین‌المللی نانوساختارها با هدف معرفی پیشرفت‌های جدید، ‌بررسی چالش‌ها و تقویت همکاری‌های بین‌المللی حوزه نانو در دانشگاه صنعتی شریف برگزار می‌شود.

به گزارش روز شنبه دانشگاه صنعتی شریف، هشتمین کنفرانس بین‌المللی نانوساختارها (ICNS۸) به همت پژوهشکده علوم و فناوری نانو این دانشگاه و با حمایت ستاد ویژه توسعه فناوری نانو در ۹ محور تخصصی برپا می‌شود.

فراهم کردن فرصتی مناسب برای معرفی پیشرفت‌های جدید، ‌بررسی چالش‌های پیش رو و تقویت همکاری‌های بین‌المللی در زمینه فناوری نانو از جمله اهداف برگزاری این کنفرانس سه روزه است‌ اول تا سوم اردیبهشت ۱۳۹۹ در دانشگاه صنعتی شریف برگزار می شود.

دریافت مقالات به صورت الکترونیکی از ۱۰ مرداد ۱۳۹۸ آغاز شده و تا ۱۵ آبان ‌ماه ادامه می یابد.

علاقه‌مندان می‌توانند ‌به منظور کسب اطلاعات بیشتر در خصوص چگونگی ثبت‌نام و ارسال مقاله به پایگاه اینترنتی کنفرانس به آدرس http://icns۸.sharif.ir مراجعه کنند.

جذب نیرو در پارک علم و فناوری تربیت مدرس

 پارک علم و فناوری دانشگاه تربیت مدرس به منظور تکمیل کادر اداری به‌صورت پاره وقت اقدام به جذب نیرو می کند.

به گزارش روز شنبه دانشگاه تربیت مدرس، حداقل مدرک تحصیلی لیسانس، تسلط به زبان انگلیسی و همچنین مهارت‌های هفت‌گانه از جمله شرایط استخدام در پارک علم و فناوری تربیت مدرس به شمار می رود.

متقاضیان به منظور استخدام در این مرکز شرح سوابق و مشخصات فردی را با عنوان "همکاری در پارک" به نشانی "http://mstpark.com/news-notifications/employee-engagement"ارسال کنند.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 2 =