برای هدایت تیم بسکتبال بانوان، با سه مربی قمی وارد مذاکره شدیم

قم - ایرنا - مدیرعامل باشگاه نادرشیمی قم با اشاره به حضور تیم بسکتبال بانوان این باشگاه در لیگ برتر گفت: برای هدایت این تیم با سه مربی قمی وارد مذاکره شدیم ولی همچنان اولویت اصلی ما به کار گرفتن و توافق با کادر سابق این تیم است.

محسن نادری روز شنبه  درگفت وگو با خبرنگار ایرنا خاطرنشان کرد: برای مربی بدنساز با دکتر نسبیه نظری به توافق رسیدیم و وی  با حفظ سمت سرپرست تیم می باشد، ولی هنوز سرمربی انتخاب نشده و در حال مذاکره برای تکمیل کادر هستیم.
سال گذشته نسرین فدایی هدایت این تیم را برعهده داشت.
تیم بسکتبال نادرشیمی قم در سال ۱۳۹۶ با هدایت نسرین فدایی تا مرحله نیمه نهایی مسابقات سوپر لیگ باشگاه های کشور پیش رفته بود ولی در نهایت نتوانست به مقام قهرمانی برسد.
نادری در بخش دیگری از سخنان خود گفت: این باشگاه درسالجاری در کنار بسکتبال، در رشته های والیبال بانوان در رده بزرگسالان و بدمینتون آقایان نیز تیم داری می کند و همه بازیکنان و کادر فنی این تیم ها نیز از افراد بومی انتخاب خواهند شد.
تیم والیبال و بدمینتون نیز در لیگ دسته یک کشوری حضور پیدا خواهند کرد.
وی ادامه داد: با مربیان قمی نیز برای هدایت این تیم ها در حال مذاکره هستیم و به زودی ترکیب بازیکنان و کادر فنی نهایی خواهد شد.
نادری همچنین گفت: در مردادماه سال جاری نیز تیم بسکتبال آقایان به مسابقات کارگری کشوری در قزوین اعزام می شود.
نادر شیمی قم نیز سال گذشته اعلام کرده بود در صورت حمایت مسئولان استان در رشته های فوتسال، والیبال و بسکتبال تیم داری می کنیم که حضور در فوتسال برای آنها محقق نشد ولی در لیگ دسته یک والیبال و سوپر لیگ بسکتبال حضور پیدا کردند.
این باشگاه حدود یک دهه در حوزه ورزش در استان قم فعال است که مهمترین دستاورد آن صعود تیم بسکتبال بانوان به سوپر لیگ باشگاه های کشور و معرفی تعداد زیادی بازیکن و مربی به لیگ های کشوری و استانی است.

۷۴۰۳/ ۶۱۳۳/

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 3 =