ایجاد سلامتی و نشاط در جامعه مدال ورزش همگانی است

بیرجند - ایرنا - دبیر فدراسیون ورزش‌های همگانی گفت: وقتی سلامتی، شادابی و نشاط در جامعه تولید و همه‌گیر شود، پرچم ما بالا و مدال ما کسب شده است.

حسین دهقان روز شنبه در مجمع عمومی انتخاب رئیس هیات ورزش‌های همگانی خراسان جنوبی افزود: ورزش همگانی یک کار همگانی است و پرچم این ورزش وقتی بالا می‌رود که مردم بیمارستان نروند.

وی اظهار داشت: چقدر باید تلاش کنیم که مردم سلامتی عمومی خود را به دست آورند، آمار چاقی پایین بیاید و مشکلات روانی وجود نداشته باشند به همین دلیل فدراسیون ورزش‌های همگانی در استان‌ها و در راس آنها مدیران ورزش و جوانان استان‌ها تلاش همه جانبه داشته باشند تا بتوانیم گامی را برای سلامت مردم برداریم.

وی گفت: از روحیه مطالبه‌گری رسانه‌های استان تشکر می‌کنیم و امیدواریم همین روحیه حفظ شده و همیشه از مسئول هیات همگانی خراسان جنوبی بخواهید که در روند کار به رسانه‌ها گزارش دهد.

 دبیر فدراسیون ورزش‌های همگانی بیان کرد: با همکاری و استفاده از همه ظرفیت‌ها می توانیم هیاتی پویا و شاداب داشته باشیم و باید از تلاش های ارزنده مدیرکل ورزش و جوانان خراسان جنوبی هم تشکر کنیم.

وی افزود: در وزارت ورزش و جوانان فعالیت مدیران کل استان‌ها را رصد می کنیم و از وقتی مدیرکل ورزش و جوانان به استان آمده، رشد چشمگیری را در بخش ورزش و جوانان در این استان شاهدیم.

دهقان گفت: مسئول هیات ورزش‌های همگانی خراسان جنوبی با استفاده از همه ظرفیت‌ها با نگاه استانی همه شهرستان ها را لحاظ کند چون ممکن است یک استعداد در دورترین شهرستان باشد که بتواند کار ملی انجام دهد.

وی افزود: امیدوارم با حمایت مدیرکل ورزش و جوانان خراسان جنوبی، هیات ورزش‌های همگانی استان به جایگاه واقعی خود برسد چون این هیات با سلامت مردم سر و کار دارد و اگر یک مدال طلا به نقره تبدیل شود شاید خیلی اهمیت نداشته باشد اما اگر آمار چاقی، دیابت و فشار خون بالا رود در آینده استان اثرگذار است.

در این نشست کاظم چراغ بیرجندی با کسب ۱۰ رای از مجموع ۱۶ رای برای مدت چهار سال به عنوان رئیس هیات ورزش‌های همگانی خراسان جنوبی انتخاب شد.

۷۵۵۹*۳۰۲۸

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 3 =