مدال نقره بین‌المللی بر گردن دختر اسکواش‌باز ارومیه‌ای

ارومیه- ایرنا- رییس هیات اسکواش آذربایجان‌غربی گفت: «آیتن مجد مکاری» ورزشکار نوجوان ارومیه‌ای مدال نقره مسابقات بین‌المللی «ایران جونیور» را بر گردن آویخت.

اکرم مهدی‌زاده روز شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: این مسابقات با شرکت ۲۶۹ بازیکن به مدت پنج روز به میزبانی هیات اسکواش تهران با همکاری باشگاه‌های انقلاب و حیدرنیا در ۶ رده سنی پسران و دختران برگزار شد.  

وی بیان کرد: مکاری در رده سنی کمتر از ۱۳ سال پس از «پارمین نکوپایان» بر سکوی دوم ایستاد و مقام سوم مشترک این رده سنی به «ثمین حسن‌پور و باران محمدپور» رسید.

وی ادامه داد: هفته گذشته نیز مسابقات انتخابی دختران کمتر از ۱۳ و ۱۵ سال در خانه اسکواش ارومیه برگزار شد و چهار دختر ارومیه‌ای برای شرکت در دومین دوره المپیاد استعدادهای برتر کشور انتخاب شدند.

رییس هیات اسکواش آذربایجان‌غربی با اشاره به اینکه المپیاد کشوری دختران در تهران و پسران به میزبانی گیلان برگزار می شود، گفت: این رقابت‌ها به صورت همزمان ششم تا نهم شهریور ماه جاری به انجام خواهد رسید.

مهدی زاده افزود: سال گذشته «امیرحسین تبریزیان» در نخستین دوره المپیاد استعدادهای برتر اسکواش پسران کشور توانست مدال برنز و مقام سوم را به خود اختصاص دهد.

هیات اسکواش آذربایجان‌غربی فعالیت خود را از سال ۱۳۸۹ آغاز کرده است و در این مدت توانسته در ارزیابی فدراسیون جزء پنج هیات برتر ایران قرار گیرد.

۷۱۵۶/۲۰۹۳

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 0 =