اصناف توانمندی خود را در تثبیت قیمت ها نشان دهند

ایلام- ایرنا - معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار ایلام گفت: توانمندی اصناف نقش مهمی در ثبات بازار و تثبیت قیمت ها و حفظ آرامش بازار دارد.

به گزارش خبرنگار ایرنا، حیدر نعمتی روز شنبه در جریان برگزاری انتخابات هیات رئیسه اتاق اصناف ایلام اظهار داشت: اصناف در همه برهه ها پشتیبان نظام بوده اند و اکنون در این شرایط اقتصادی رسالت خطیری بر عهده دارند تا با عرضه به موقع اجناس در بازار و تامین آن موجب جلوگیری از بروز مشکل در بازار شوند.

وی، به پویایی اصناف در شرایط اقتصادی کنونی و تداوم فعالیت آنان برای حفظ نظم بازار تاکید کرد و افزود: افرادی که به عنوان هیات رییسه اتاق اصناف انتخاب می شوند باید برنامه دقیق و مناسبی برای پیشبرد اهداف خود داشته و همه به تقویت اتحادیه های صنفی کمک کنند.

معاون استاندار ایلام با اشاره به نقش و جایگاه اصناف در امور اجرایی، از تشکیل اتاق اصناف مرکز استان به عنوان یکی از مهم‌ترین رویدادهای حوزه اصناف خبر داد و گفت: اصناف به عنوان بزرگترین نهاد بخش خصوصی همراه دولت بوده و با کمک، شفافیت و حمایت یکدیگر مشکلات بازار قابل حل خواهد بود.

انتخابات هیات رییسه اتاق اصناف مرکز با حضور ۴۱ اتحادیه صنفی و خدماتی و توزیعی استان به صورت الکترونیکی در حال برگزاری است که پس از اتمام انتخابات پنج نفر عضو اصلی هیات رییسه ۲ نفر علی البدل معرفی خواهند شد.

افراد برگزیده در این انتخابات برای مدت چهار سال می توانند به فعالیت خود ادامه دهند.

۷۱۷۷/۶۱۱۹

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 10 =