تسلیت استاندار آذربایجان‌شرقی به مناسبت درگذشت خیر مدرسه‌ساز

تبریز- ایرنا- استاندار آذربایجان‌شرقی در پیامی درگذشت «حاج علی مردانی آذر»، خیر سرشناس مدرسه‌ساز کشورمان را به خانواده مردانی‌آذر و جامعه خیرین استان تسلیت گفت.

به گزارش ایرنا، در پیام تسلیت محمدرضا پورمحمدی آمده است: خبر درگذشت انسانی مومن و وارسته، خیّر نیکوکار جناب آقای علی مردانی آذر موجب تأثر و تألم فراوان شد؛ بزرگ‌مردی که نامش قرین نیکوکاری، سخاوت، دستگیری از مستمندان و امور خیر و انسان‌دوستانه است.

در این پیام اضافه شده است: نقش موثر این بزرگوار در ساخت واحدهای آموزشی و درمانی برای نیازمندان و سایر کارهای خیر، توشه آخرت برای ایشان و مایه رفاه و آسایش نیازمندان در دنیا خواهد بود.

در پیام استاندار آذربایجان شرقی آمده است: یقین دارم که با فقدان این انسان شریف، احسان و نیکوکاری در خانواده محترم مردانی آذر کم‌رنگ نخواهد شد و راه روشن برداران مردانی آذر همچون گذشته با تمام توان ادامه خواهد یافت.

پیام حاکی است: ضمن گرامی‌داشت یاد و خاطره آن مرحوم و برادر بزرگوارشان حاج غلامرضا مردانی آذر، مصیبت وارده را به تمامی بازماندگان به ویژه خیّر ارجمند حاج کریم مردانی آذر و جامعه خیّرین استان صمیمانه تسلیت عرض می‌کنم و از درگاه ایزد سبحان برای آن عزیز ازدست رفته غفران واسعه الهی و برای خانواده محترمشان صبر جمیل مسألت دارم.

حاجی علی مردانی آذر، از اعضای خانواده خیر مردآنی آذر، پنجشنبه هفته گذشته دارفانی را وداع گفت.

۶۱۲۰/۵۱۸

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 10 =