۱۱ مرداد ۱۳۹۸،‏ ۱۸:۲۰
کد خبرنگار: 1206
کد خبر: 83421834
۰ نفر
سرپرست استقلال: فصلی خوب انتظار آبی پوشان تهرانی را می کشد

تهران- ایرنا- سرپرست تیم فوتبال باشگاه استقلال گفت: استراماچونی با دقت عملکرد بازیکنان را زیر نظر دارد تا به اهداف مورد نظرش برسد و من پیش بینی می کنم فصلی خوب انتظار آبی پوشان تهرانی را بکشد.

«جواد زرینچه» روز جمعه در گفت و گو با خبرنگار ورزشی ایرنا اظهار داشت:استقلال یک بازی خوب را برابر ماشین سازی تبریز به نمایش گذاشت و توانست در این مسابقه تدارکاتی به برتری با ارزش چهار بر صفر برسد.

وی افزود:هدف از انجام مسابقات تدارکاتی این است که نقاط ضعف و قدرت استقلال را شناسایی کنیم. استراماچونی با دقت عملکرد بازیکنان را زیر نظر دارد تا به اهداف مورد نظرش برسد.

سرپرست تیم فوتبال استقلال خاطرنشان کرد:تمام تلاش مجموعه استقلال این است که تا شروع مسابقات لیگ برتر به آمادگی کامل رسیده و بتواند با بهترین شرایط لیگ نوزدهم را آغاز کند.

زرینچه تصریح کرد: اینکه قرعه کشی لیگ برتر چه زمانی صورت می گیرد، موضوعی است که نه تنها استقلال بلکه همه تیم های شرکت کننده در این رقابت ها به دنبال آن هستیم. امیدوارم هرچه سریع تر چنین اتفاقی شکل بگیرد.

وی تاکید کرد: استراماچونی جدی، با انگیزه  و با قدرت به دنبال این است تا برای استقلال نتایج خوبی کسب کند. من پیش بینی می کنم فصلی خوب انتظار آبی پوشان تهرانی را بکشد.

زرینچه در پایان گفت: اینکه چه بازیکنانی به استقلال اضافه خواهند شد به نظر مستقیم «آندره آ استراماچونی» بستگی دارد و چنین موضوعی ظرف روزهای آینده مشخص خواهد شد.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 15 =