۱۱ مرداد ۱۳۹۸،‏ ۱۵:۰۰
کد خبرنگار: 1208
کد خبر: 83421617
۰ نفر

برچسب‌ها

تارنمای فرانسوی: «جهانبخش» جنبه نگران‌کننده برایتون

تهران- ایرنا- تارنمای یورو اسپورت در آستانه شروع فصل جدید لیگ برتر جزیره در گزارشی ضمن اشاره به نقاط ضعف و قوت تیم‌های فصل پیش‌رو، از «علیرضا جهانبخش» به عنوان یکی از جنبه‌های نگران‌کننده تیم تحت هدایت «گراهام پاتر» یاد کرد.

باشگاه برایتون در راستای رسیدگی به اشتباهات و نقاط ضعف فصل ۲۰۱۸ – ۲۰۱۹ خود لحظه‌ای درنگ نکرد؛ «کریس هیوتون» در پایان این فصل ناامید کننده به شکلی بی‌رحمانه برکنار شد؛ فصلی سخت که بقای برایتون در لیگ برتر جزیره پس از اضطراب و دلهره فراوان تنها در هفته پایانی تضمین شد.

هیوتون به نوعی در غافلگیرکننده‌ترین انتصاب پایان فصل، جای خود را به «گراهام پاتر» داد؛ سرمربی که تنها یک سال پس از اقامت در سوانزی، به برایتون ملحق شد.

چهره برایتون تغییر کرد و پاترِ خوش مسافرت که زیاد تیم عوض می‌کند، اجازه جدایی «آنتونی ناکائرت» را به همراه «برونو» بازنشسته صادر کرد؛ بازیکنانی که به نوعی سرقفلی ورزشگاه اِمکس بودند.

مرغهای دریایی که بدون هوشیاری روی لبه پرتگاه سقوط حرکت می‌کردند و به شکلی معجزه وار در لیگ برتر ماندگار شدند، حالا برای جلوگیری از دچار شدن به سندروم فصل دوم بقا در لیگ انگلیس، باید در قالب مجموعه ای هجومی و جسور عمل کنند.

«گلن مورِی» فصل گذشته با ۱۳ گل برترین گلزن برایتون بود اما او سپتامبر سال جاری ۳۶ ساله خواهد شد؛ «لئاندرو تروسارد» خرید ۱۸ میلیون پوندی این تیم، نشانه های خوبی از خود بروز داده و مرد بلژیکی در جریان دیدارهای پیش فصل یک گل و چهار پاس گل به نام خود ثبت کرده است.

جنبه‌های امیدوارکننده: پاتر در سوانزی مهارت خود را در پرورش استعدادهای جوان بروز داد و برایتون امیدوار است تا وی همان شیوه را در امکس پیش بگیرد و «سالی مارچ» تازه‌ترین بازیکن آکادمی برایتون است که با برآوردن استانداردهای مورد نظر به تیم اول راه پیدا کرده است.

جنبه‌های نگران کننده: «یورگن لوکادیا»، «فلورین آندون» و «علیرضا جهانبخش» تا اینجای کار نشانه‌های بسیار ضعیفی را مبنی بر توانایی برای به دوش کشیدن بار «مورِی» در خط حمله بروز داده‌اند.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 6 =