ایرنا غرفه برتر دومین نمایشگاه مطبوعات جنوب شرق تهران شد

تهران – ایرنا – با برگزاری آئین اختتامیه دومین جشنواره مطبوعات جنوب شرق استان تهران، خبرگزاری جمهوری اسلامی به عنوان غرفه برتر معرفی شد.

به گزارش ایرنا، در آئین اختتامیه دومین جشنواره مطبوعات جنوب شرق استان تهران که به میزبانی شهرستان قرچک برپا گردیده، غرفه خبرگزاری ایرنا از سوی مسئولان برگزار کننده، به عنوان غرفه برتر معرفی گردید.
رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان تهران در این مراسم گفت : رسانه ها در انعکاس اخبار خدمات نظام به مردم و بیان کمبودها و مشکلات به مسئولان نقش مهمی را ایفا می کنند و مسئولی که خود را از این ظرفیت بی نصیب بگذارد، در روند فعالیت خود خلل وارد کرده است.
حجت الاسلام سید محسن محمودی گفت: رسانه ها وظیفه دارند در شرایطی که دشمن با تمام تلاش درصدد سیاه نمایی از خدمات نظام برآمده، واقعیت ها را بیان کرده و این حربه دشمن را نیز خنثی کند.
وی با تأکید بر لزوم توجه به وضعیت رسانه ها از سوی مسئولان گفت: رسانه ها و خبرنگاران ثابت کرده اند که با عشق و علاقه و با وجود تمامی کمبودها، به کار خود ادامه می دهند و اگر هیچ مسئولی نیز در صدد رفع مشکلاتشان بر نیاید، خود با برپایی نمایشگاه های مطبوعات، عملکردشان را به سمع و نظر مردم می رسانند.
دومین نمایشگاه مطبوعات شهرستان های جنوب شرق تهران به مدت سه روز در محل نمایشگاه دائمی شهرستان قرچک و با حضور ۶۰ رسانه برگزار شد.
شهرستان های جنوب شرق تهران شامل قرچک، ورامین و پیشوا در ۳۰ کیلومتری تهران و در یک امتداد واقع شده اند.
تهرام/۷۲۵۴//۶۱۳۹
 

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 15 =