فرماندار ورامین: مدیران خود را از ظرفیت رسانه محروم نکنند

تهران – ایرنا – فرماندار شهرستان ورامین با بیان اینکه مدیران باید برای ارتباط با مردم از ظرفیت رسانه استفاده کنند گفت: مدیری که خود را از ظرفیت رسانه ها محروم کند، در کار خود با مشکل مواجه می شود.

حسین کاغذلو روز پنجشنبه در جریان بازدید از غرفه ایرنا در دومین نمایشگاه مطبوعات شهرستان های جنوب شرق تهران که در قرچک برپا شده اظهار داشت: برپایی نمایشگاه های مطبوعات، نقش موثری در اطلاع رسانی صحیح به مردم ایفا کرده و کارکردهای رسانه ها در انعکاس اخبار و اطلاعات به مخاطبین را ارتقاء می بخشد.
وی افزود: امروز مسئولان برای خدمت رسانی بیشتر به مردم نیاز دارند که از تمامی  اخبار و اطلاعات آگاهی داشته باشند، اخباری که توسط رسانه های جمع آوری شده و انعکاس داده می شود بنابراین مدیری که خود را از ظرفیت رسانه ها محروم کند، در کار خود با مشکل مواجه می شود.
وی با تأکید بر لزوم ارتقاء سطح امید مردم به آینده گفت: اطلاع رسانی صحیح و دقیق خبرگزاری جمهوری اسلامی، امید آفرین است و مردم را در جریان خدمات نظام قرار می دهد ضمن آن که گزارشات خبرگزاری ایرنا در حوزه های مختلف، به مسئولان برای تصمیم سازی برای رفع مشکلات مردم کمک می کند.
کاغذلو با تقدیر از خبرگزاری ایرنا در پوشش اخبار شهرستان های جنوب شرق استان تهران اظهار داشت: امروز رسانه های دیداری شنیداری و فعالان عرصه فضای مجازی می توانند با اطلاع رسانی صحیح به مردم و رعایت اخلاق، توطئه دشمنان را در هجمه تبلیغاتی علیه نظام مقدس جمهوری اسلامی خنثی کرده و جامعه را به سمت پویایی و بالندگی سوق دهند.
دومین نمایشگاه مطبوعات جنوب شرق تهران در محل دائمی نمایشگاه های شهرستان قرچک برپا شده است.
ورامین، قرچک و پیشوا به عنوان شهرستان های جنوب شرق تهران در ۳۰ کیلومتری تهران واقع شده اند.
تهرام/۷۲۵۴//۶۱۳۹
 

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 6 =