شعبه ویژه رسیدگی به موضوع حجاب در دادسرای اهواز تشکیل شد

اهواز - ایرنا- معاون دادستان مرکز خوزستان گفت: شعبه ویژه رسیدگی به موضوع حجاب و عفاف در دادسرای عمومی اهواز تشکیل و با رفتارهای خلاف عفت عمومی برخورد می شود.

محمد گراوند روز پنجشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا بر برخورد قاطع دستگاه قضایی با هنجارشکنان تاکید کرد و اظهار داشت: یکی از اهداف و سیاست ها در دستگاه قضایی ،حراست از اصول انقلاب اسلامی است که از جمله اصول مهم آن بحث عفاف ، حجاب و رعایت ارزش‌های اسلامی است.

وی افزود: دادستان عمومی اهواز رئیس کمیته قضایی ستاد امر به معروف و نهی از منکر است که همواره به صورت هفتگی کمیته مربوطه را تشکیل و تمامی مسائل مهم این شهرستان مورد بررسی قرار می گیرد.

معاون دادستان مرکز خوزستان گفت: برگزاری این کمیته تاکنون نتایج خوبی جهت مقابله با هنجارشکنان داشته و این مسیر همچنان تا برچیدن تمامی ناهنجاری ها در جامعه ادامه دارد.

وی تصریح کرد: بر اساس قانون در گام اول تذکر شفاهی  به سرنشینان خودرو ها داده می شود و در صورت مقاومت کردن، خودرو توقیف و برای سرنشینان پرونده قضایی تشکیل می شود .

گراوند افزود: ما به اصولی که شهدای این انقلاب جان خود را برای آن نثار کردند، پایبندیم و مقابل هرگونه حرمت شکنی می ایستیم.

وی گفت: برخورد با متخلفان از ابتدای سال جاری تاکنون آغاز و به صورت جدی ادامه دارد و از شهروندان می خواهیم در این زمینه نهایت همکاری را با ماموران انتظامی و دستگاه قضایی داشته باشند.

به گزارش ایرنا موضوع سگ گردانی ، کشف حجاب و بی حجابی به خصوص درون خودروهای شخصی از مواردی است که در ماه های گذشته  مورد توجه نیروی انتظامی و دستگاه قضایی قرار گرفته که در این خصوص به متخلفان هشدار های لازم  داده شده و این طرح همچنان در سطح استان در حال اجرا است .

۹۵۹۴/۶۰۶۴

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 9 =