۱۰ مرداد ۱۳۹۸،‏ ۱۵:۱۹
کد خبرنگار: 2279
کد خبر: 83420822
۰ نفر
مسیر دسترسی شهرک قائم در قیامدشت کلنگ زنی شد

شهرری- ایرنا- مسیر ساخت خیابان دسترسی شهرک قائم و امامت به بلوار آزادی در قیامدشت امروز (پنجشنبه) با حضور ترکاشوند شهردار قیامدشت و موسوی معاون عمرانی فرماندار ری کلنگ زده شد.

به گزارش خبرنگار ایرنا، شهرک قائم و امامت در قیامدشت بالغ بر ۸۰۰ خانوار با جمعیت چهار هزار نفری را در خوی جای داده است.
شهردار قیامت در حاشیه این مراسم در جمع خبرنگاران اظهار داشت: با توجه به معضلاتی که مردم این دو شهرک در راستای تردد به بلوار آزادی داشتند موضوع آسفالت این مسیر مورد توجه قرار گرفت.
حسین ترکاشوند یادآور شد: اعتبار ۹۰۰ میلیون تومان با مجوز شورای شهر قیامدشت برای پروژه تسهیل دسترسی و آسفالت مسیر دسترسی شهروندان از شهرک قائم و امامت تخصیص یافته است.
وی افزود: این پروژه قبل از فرا رسیدن فصل سرما و بارندگی به اتمام خواهد رسید و در اختیار ساکنان این محله قرار خواهد گرفت.
شهردار قیامدشت گفت: ایجاد امکانات و تسهیلات در راستای رفاه شهروندان قیامدشت از اولویت های این بخش به شمار می رود.

 ترکاشوند افزود: طی سال های قبل و پیش از استقرار شهرداری و شورای اسلامی شهر قیامدشت، با وجود اعطای مجوز زیرساخت های اولیه مواصلاتی و دسترسی شهروندان و ساکنان این محدوده به خیابان های اصلی فراهم نشده که در این مرحله اجرایی شد.

وی گفت:  این پروژه که به مدت چهار ماه طول خواهد کشید، دسترسی ساکنان مجتمع های قائم و امامت را به بلوار آزادی تسهیل خواهد نمود.

به گزارش ایرنا، شهر قیامدشت با مساحت ۱۷۹ هزارمتر مربع و جمعیتی بالغ بر ۵۲ هزار نفر در ۱۵ کیلومتری جاده خاوران واقع شده است.

این شهر پیش از این در خارج از محدوده قانونی شهر تهران قرار داشت و از خدمات شهرداری منطقه ۱۵ تهران استفاده می کرد که پس از شهر شدن دارای شهرداری مستقل و در محدوده شهرستان ری قرار دارد.

/۱۹۷۰//۶۱۳۹

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 2 =