۹ مرداد ۱۳۹۸،‏ ۱۳:۵۸
کد خبرنگار: 1208
کد خبر: 83419397
۰ نفر

برچسب‌ها

پلیس برزیل از شاکی پرونده تعرض «نیمار» شکایت کرد

تهران- ایرنا- پلیس برزیل برای رسیدگی به اینکه آیا شاکی پرونده تعرض جنسی «نیمار» اتهامات نادرستی را علیه ستاره برزیلی مطرح کرده است یا خیر، تحقیقات خود را آغاز کرد و شکایتی را با موضوع افتراء علیه این مدل برزیلی مطرح کرد.

«ناجیلا ترینداد» مدل برزیلی مدعی شده بود که ستاره پی‌اس‌جی در هتلی در پاریس به وی تعرض کرده است.

مهاجم سلسائو در این مدت همواره هدف تحقیقات قرار داشت اما دادستانی برزیل روز دوشبنه با اشاره به فقدان شواهد و مدارک لازم برای اثبات ادعای مطرح شده، آن مختومه اعلام و نیمار را تبرئه کرد.

این در حالی است که معاونت پلیس قضایی برزیل امروز با انتشار بیانیه‌ای اعلام کرد: هر شخصی که بدون مدارک و شواهد کافی اقدام به وارد کردن اتهامات علیه شخص دیگری کند مجازات خواهد شد و بله، تحقیقات مجزا در مورد این موضوع در جریان است.

پلیس برزیل در تاریخ ۱۲ ژوئن و پس از اینکه ترینداد در یک برنامه زنده تلویزیونی مجموعه پلیس این کشور را به فساد متهم کرد، شکایتی را با موضوع افترا علیه مدل برزیلی تنظیم و به مراجع قضایی ارسال کرد.

ترینداد ماه گذشته و بدنبال به سرقت رفتن تبلت شخصی‌اش که به گفته وی حاوی مدارک، اسناد و ویدئوهای دال بر تجاوز نیمار به وی بود، توسط پلیس مورد بازجویی و تحقیقات قرار گرفت و پس از این حادثه در مصاحبه با شبکه اس بی تی اظهار داشت: پلیس را خریده اند، درست است!؟ شاید هم من عقلم را از دست داده ام!؟

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 7 =