توزیع گوشت مرغ با کارت ملی در آذربایجان‌غربی تکذیب شد

ارومیه - ایرنا- رییس سازمان جهاد کشاورزی آذربایجان‌غربی با تکذیب توزیع گوشت مرغ با کارت ملی در استان گفت: در حال حاضر قیمت گوشت مرغ در آذربایجان‌غربی تعدیل شده و به قیمت تنظیم بازار عرضه می‌شود. 

رسول جلیلی روز چهارشنبه در گفت و گو با خبرنگاران افزود: تعدیل قیمت گوشت مرغ در استان و توزیع مرغ منجمد به قیمت تنظیم بازار در روزهای آینده در آذربایجان‌غربی ادامه دارد.

وی اضافه کرد: ۱۰۰ تن نیز سهمیه جدید به این منظور برای عرضه در بازار مصرف تخصیص یافته است و هیچ گونه کمبودی در این زمینه وجود ندارد.

وی بیان کرد: برای حمایت از تولیدکنندگان گوشت مرغ استان، سه هزار تن نهاده طیور به منظور افزایش جوجه‌ریزی و تداوم تولید بین مرغداری‌های استان توزیع می‌شود.

رییس سازمان جهاد کشاورزی آذربایجان‌غربی ادامه داد: بر اساس هماهنگی‌های انجام شده با تولیدکنندگان گوشت مرغ مبنی بر افزایش کشتار، در روزهای آینده قیمت گوشت مرغ در استان تعدیل می‌شود و در این راستا نیز تمهیدات لازم برای ممنوعیت خروج مرغ از استان توسط مسئولان اتخاذ شده است.

جلیلی بیان کرد: انتشار خبری از قول نائب رئیس اتحادیه مواد پروتئینی،گوشت و مرغ ارومیه در فضای مجازی مبنی بر اینکه به دلیل افزایش قیمت مرغ، گوشت سفید با ارائه کارت ملی در ارومیه عرضه می‌شود، کذب است و از رسانه‌های جمعی درخواست داریم اخبار را از منابع موثق پیگیری کنند.

طی هفته جاری به علت افزایش تقاضا در آذربایجان‌شرقی برای گوشت مرغ، مردم آذربایجان‌غربی با کمبود در این زمینه مواجه شدند.

۷۱۲۵/۳۰۷۲                                                                                     

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 6 =