۱۱ مرداد ۱۳۹۸،‏ ۱۲:۵۸
کد خبرنگار: 1112
کد خبر: 83419049
۰ نفر

برچسب‌ها

«یک شب خوش» تابستانی «در اتاق باد می‌وزد»

تهران- ایرنا- با رسیدن به نیمه مردادماه اجراهایی صحنه را ترک می‌کنند و تعدادی نمایش جدید جایگزین آن می‌شوند.

با رسیدن به هفته میانی مردادماه نمایش هایی که اجراهای خود را در تابستان آغاز کرده اند صحنه را ترک می کنند و نمایش های جدیدی میزبان مخاطبان می شوند. بر همین اساس اجراهایی که از ۱۲ تا ۱۸ مردادماه بر صحنه خواهند بود به شرح ذیل آمده است.

نمایش‌هایی که به صحنه اضافه می‌شوند

- نمایش سلول خاکستری به نویسندگی و کارگردانی وحید رشیدی از ۱۳ تا ۲۸ مردادماه هر شب ساعت ۱۸:۳۰ به مدت ۵۰ دقیقه در خانه نمایش دا میزبان مخاطبان می‌شود.

- نمایش بیماری خانواده میم نوشته فائوستو پاراویدینو به کارگردانی الهام شکیب از ۱۶ مردادماه تا ۱۵ شهریورماه هر شب ساعت ۱۹:۳۰ به مدت ۷۰ دقیقه در تماشاخانه سپند به صحنه خواهد رفت.

- نمایش کارناوال به نویسندگی و کارگردانی میثم مرادی از ۱۳ مردادماه تا ۸ شهریورماه هر شب ساعت ۲۱ به مدت ۷۵ دقیقه در تماشاخانه شانو اجرا خواهد داشت.

- نمایش در اتاق باد می‌وزد به کارگردانی سجاد تابش و نویسندگی امیر نجفی از ۱۳ مردادماه هر شب ساعت تا ۸ شهریورماه هر شب ساعت ۱۹:۳۰ به مدت ۶۰ دقیقه در تئاتر هامون میزبان مخاطبان می‌شود.

- نمایش کات داگ به نویسندگی و کارگردانی مصطفی فراهانی از ۱۴ مردادماه تا ۶ شهریورماه هر شب ساعت ۲۱ به مدت ۷۵ دقیقه در سالن استاد انتظامی خانه هنرمندان به صحنه خواهد رفت.

- نمایش یک شب خوش به نویسندگی و کارگردانی رضا حماطی از ۱۳ مردادماه تا ۷ شهریورماه هر شب ساعت ۱۹ در تماشاخانه ایران تماشا اجرا خواهد داشت.

- نمایش موزه حیات انسانی به کارگردانی فرشته اعظمی و نویسندگی رودابه سرمدی از ۱۲ مردادماه تا ۷ شهریورماه هر شب ساعت ۲۱ به مدت ۱۰۰ دقیقه در تماشاخانه آژمان میزبان مخاطبان می‌شود.

- نمایش دریم لند به کارگردانی مرتضی جلیلی دوست و نویسندگی صبا نجاتی از ۱۳ مردادماه تا ۵ شهریورماه هر شب ساعت ۲۰:۳۰ به مدت ۷۰ دقیقه در تالار مولوی به صحنه خواهد رفت.

نمایش‌هایی که صحنه را ترک می‌کنند

- نمایش زری سلطان به کارگردانی فربد همدانی و نویسندگی کرامت یزدانی تا ۱۲ مردادماه هر شب ساعت ۲۱ به مدت ۶۰ دقیقه در تماشاخانه شانو به صحنه می‌رود.

- نمایش پر، یا داستان منحصر به فرد نویسنده ای که تا گردن زیر پتوی منحصر به فردش... به نویسندگی و کارگردانی محمد نورالدینی تا ۱۵ مردادماه هر شب ساعت ۱۸:۳۰ به مدت ۵۰ دقیقه در عمارت روبرو اجرا می‌شود.

- نمایش لامِلّا به کارگردانی زهرا بلاغی و نویسندگی عرفان خلاقی تا ۱۵ مردادماه هر شب ساعت ۲۱ به مدت ۷۰ دقیقه خانه وارطان به نمایش در می‌آید.

- نمایش دربسته نوشته ژان پل سارتر به کارگردانی امیرحسین رضایی تا ۱۵ مردادماه هر شب ساعت ۲۲:۳۰ در خانه نمایش مهرگان به صحنه می‌رود.

- نمایش وانیک نوشته واسلاو هاول و به کارگردانی بهار محمودزاده تا ۱۵ مردادماه هر شب ساعت ۱۹ به مدت ۷۰ دقیقه در تماشاخانه سپند اجرا می‌شود.

- نمایش در میان آب ها به نویسندگی و کارگردانی سامره رضایی تا ۱۶ مردادماه هر شب ساعت ۱۸ به مدت ۶۵ دقیقه در کارگاه نمایش تئاترشهر به نمایش در می‌آید.

- نمایش دروغ به کارگردانی آریان رضایی و نوشته فلوریان زلر تا ۱۶ مردادماه هر شب ساعت ۱۹:۳۰ به مدت ۸۵ دقیقه در تماشاخانه ایرانشهر به صحنه می‌رود.

- نمایش معرکه گیری به نویسندگی و کارگردانی علی رضا ایزدی تا ۱۷ مردادماه هر شب ساعت ۲۰:۳۰ به مدت ۵۰ دقیقه در عمارت روبرو اجرا می‌شود.

- نمایش فرشته تاریخ به نویسندگی و کارگردانی محمد رضائی راد تا ۱۷ مردادماه هر شب ساعت ۱۹:۳۰ به مدت ۱۸۰ دقیقه در سالن چارسو تئاتر شهر به نمایش در می‌آید.

- نمایش خنده در طبقه‌ی بیست و سوم نوشته نیل سایمون و به کارگردانی شکوفه چرخی تا ۱۷ مردادماه هر شب ساعت ۱۹:۳۰ به مدت ۷۵ دقیقه در خانه نمایش مهرگان به صحنه می‌رود.

- نمایش مگس به کارگردانی توحید معصومی و نوشته اشتفان تا ۱۸ مردادماه هر شب ساعت ۱۸:۳۰ به مدت ۷۰ دقیقه در سالن سایه تئاترشهر به نمایش در می‌آید.

- نمایش جشن سالگرد نوشته آنتون چخوف و به کارگردانی داریوش مودبیان تا ۱۸ مردادماه هر شب ساعت ۲۰ به مدت ۷۰ دقیقه در خانه موزه استاد عزت الله انتظامی اجرا می‌شود.

- نمایش خنده ماهی به نویسندگی و کارگردانی عباس رثایی تا ۱۸ مردادماه هر شب ساعت ۱۸:۳۰ به مدت ۴۵ دقیقه در عمارت نوفل‌لوشاتو به صحنه می‌رود.

- نمایش اوستاد نوروز پینه‌دوز به کارگردانی رحمت امینی و نویسندگی احمد کمال‌الوزاره محمودی تا ۱۸ مردادماه هر شب ساعت ۲۰:۳۰ به مدت ۷۰ دقیقه در سالن قشقایی تئاترشهر اجرا می‌شود.

- نمایش لانچر ۵ به نویسندگی و کارگردانی مسعود صرامی و پویا سعیدی تا ۱۸ مردادماه ۲۰:۳۰ به مدت ۱۱۵ دقیقه سالن سایه تئاترشهر به نمایش در می‌آید.

نمایش‌هایی که به اجرای خود ادامه می‌دهند

- نمایش مضحکه بادسوار به نویسندگی و کارگردانی هما جدیکار تا ۱۹ مردادماه هر شب ساعت ۱۹ به مدت ۵۰ دقیقه در تماشاخانه سنگلج به صحنه می‌رود.

- نمایش در انتظار چراخ به نویسندگی و کارگردانی نیما نعمتی زاده تا ۱۹ مردادماه هر شب ساعت ۲۱ به مدت ۵۰ دقیقه در موسسه فرهنگی هنری همای سعادت اجرا می‌شود.

- نمایش همه افتادگان نوشته ساموئل بکت به کارگردانی امیرحسین یزدی تا ۱۹ مردادماه هر شب ساعت ۲۱ در تماشاخانه سپند به نمایش در می‌آید.

- نمایش چشم به راه میرغضب به نویسندگی و کارگردانی حسین کیانی تا ۲۰ مردادماه هر شب ساعت ۲۰:۳۰ به مدت ۷۵ دقیقه در تماشاخانه سنگلج به صحنه می‌رود.

- نمایش مرغ دریایی من به کارگردانی و نویسندگی کیومرث مرادی بر اساس نمایشنامه مرغ دریایی آنتوان چخوف تا ۲۰ مردادماه هر شب ساعت ۲۱ به مدت ۱۰۰ دقیقه در سالن استاد سمندریان تماشاخانه ایرانشهر اجرا می‌شود.

- نمایش چهاردقیقه به نویسندگی نغمه ثمینی و کارگردانی الهام کردا تا ۲۰ مردادماه هر شب ساعت ۱۹:۳۰ در پردیس تئاتر شهرزاد به نمایش در می‌آید.

- نمایش همان چهاردقیقه به نویسندگی نغمه ثمینی و کارگردانی صابر ابر تا ۲۰ مردادماه هر شب ساعت ۲۱:۳۰ در پردیس تئاتر شهرزاد به صحنه می‌رود.

- نمایش حکایت های حاکم و جلاد به کارگردانی محمد حسین زینلی و نویسندگی مسعود فتحی تا ۲۱ مردادماه هر شب ساعت ۲۱ به مدت ۹۰ دقیقه   در تماشاخانه استاد جمشید مشایخی اجرا می‌شود.

- نمایش سرمه ای با ث صابون به کارگردانی سهند جعفری و نویسندگی میلاد رضایی تا ۲۱ مردادماه هر شب ۱۹:۲۰ به مدت ۶۰ دقیقه در تماشاخانه شانو به نمایش در می‌آید.

- نمایش تماشاچی محکوم به اعدام نوشته ماتئی ویسنی یک و به کارگردانی سینا میرشمسی تا ۲۲ مردادماه هر شب ساعت ۲۱:۳۰ به مدت ۷۵ دقیقه در عمارت نوفل‌لوشاتو به صحنه می‌رود.

- نمایش هنر هشتم به نویسندگی و کارگردانی رضا حاجیوند تا ۲۳ مردادماه هر شب ساعت ۱۸ به مدت ۶۰ دقیقه در تماشاخانه ایران تماشا اجرا می‌شود.

- نمایش مثل هیچکس به کارگردانی مسعود رحیم پور و نویسندگی چیترا نادری و علی کوچکی تا ۲۵ مردادماه هر شب ساعت ۱۹ به مدت ۴۵ دقیقه در تماشاخانه ماه حوزه هنری به نمایش در می‌آید.

- نمایش لاموزیکا سوم به کارگردانی جلال تهرانی تا ۲۵ مردادماه هر شب ساعت ۲۰:۳۰ به مدت ۵۰ دقیقه در مکتب تهران به صحنه می‌رود.

- نمایش روز حشر، چهار متر و شصت سانت زیر زمین به کارگردانی حمیدرضا محمدی و نویسندگی احسان بداخشان و حمیدرضا محمدی تا ۲۵ مردادماه هر شب ساعت ۱۹ به مدت ۶۵ دقیقه در سالن استاد انتظامی خانه هنرمندان اجرا می‌شود.

- نمایش این یک اعتراف است به نویسندگی و کارگردانی شادی اسدپور تا ۲۵ مردادماه هر شب ساعت ۱۹:۳۰ به مدت ۶۰ دقیقه در عمارت نوفل‌لوشاتو به نمایش در می‌آید.

- نمایش لیگ قهرمانان، مرحله گروهی به کارگردانی سعید دشتی و داریوش علیزاده و نویسندگی داریوش علیزاده تا ۲۵ مردادماه هر شب ساعت ۲۱ به مدت۶۰ دقیقه در عمارت نوفل‌لوشاتو به صحنه می‌رود.

- نمایش شبی که گوزن ها در آتش سوختند به کارگردانی فرید یوسف پور و نویسندگی محمدرضا آریان فر تا ۲۵ مردادماه هر شب ساعت ۱۸:۳۰ به مدت ۸۰ دقیقه در تماشاخانه مهر حوزه هنری اجرا می‌شود.

- نمایش مارلون براندو به نویسندگی و کارگردانی مهران رنجبر تا ۲۵ مردادماه هر شب ساعت ۲۱ به مدت ۸۵ دقیقه در تماشاخانه سپند به نمایش در می‌آید.

- نمایش گورخواب‌ها به نویسندگی و کارگردانی سیامک صفری تا ۲۵ مردادماه هر شب ساعت ۲۱ در عمارت نوفل‌لوشاتو به صحنه می‌رود.

- نمایش اژدهای طلایی نوشته رولند شیمِلْفِنیگ و به کارگردانی علی پروشانی تا ۲۹ مردادماه هر شب ساعت ۱۹ به مدت ۱۰۰ دقیقه در سالن استاد ناظرزاده کرمانی تماشاخانه ایرانشهر اجرا می‌شود.

- نمایش لولیتا نسخه‌ی ۱۲ به کارگردانی بهنام احمدی و نویسندگی فرشاد جعفری تا ۳۰ مردادماه هر شب ساعت ۱۸:۳۰ در تماشاخانه سپند به نمایش در می‌آید.

- نمایش اتینا به نویسندگی رسول کاهانی و کارگردانی حسین دیردار تا ۳۰ مردادماه هر شب در خانه نمایش مهرگان به صحنه می‌رود.

- نمایش کوریولانوس نوشته ویلیام شکسپیر و به کارگردانی مصطفا کوشکی تا ۳۰ مردادماه هر شب ساعت ۱۸ به مدت ۷۵ دقیقه در تئاتر مستقل تهران اجرا می‌شود.

- نمایش این یک تیتر زرد نیست به نویسندگی مهدی ضیا چمنی و کارگردانی الهام کردا تا ۳۰ مردادماه هر شب ساعت ۲۱ به مدت ۸۰ دقیقه در تماشاخانه ملک به نمایش در می‌آید.

- نمایش حسن بدری برنده خوشبخت یک عدد مزدا ۳ به نویسندگی و کارگردانی هامون قاپچی تا ۳۰ مردادماه هر شب ساعت ۲۱ به مدت ۶۰ دقیقه در تالار حافظ به صحنه می‌رود.

- نمایش مردی که می خواست مرد بماند به کارگردانی حامد اویسی طهرانی و نویسندگی افروز فروزند تا ۳۱ مردادماه هر شب ساعت ۲۰ به مدت ۶۰ دقیقه در سالن گوشه فرهنگسرای نیاوران اجرا می‌شود.

- نمایش افعال بی قاعده به نویسندگی و کارگردانی پویا اسدی تا ۳۱ مردادماه هر شب ساعت ۱۹ به مدت ۷۵ دقیقه در تماشاخانه ملک به نمایش در می‌آید.

- نمایش رویای یک شب نیمه تابستان نوشته ویلیام شکسپیر به کارگردانی مصطفا کوشکی تا ۳۱ مردادماه هر شب در دو نوبت ۲۰ و ۲۲ به مدت ۷۵ دقیقه در تئاتر مستقل تهران به صحنه می‌رود.

- نمایش صدای خنده حضار به کارگردانی حسام افسری و نویسندگی مجتبی کاظمی تا ۳۱ مردادماه هر شب ساعت ۱۹:۳۰ به مدت ۵۰ دقیقه در مجموعه تئاتر دیوار چهارم اجرا می‌شود.

- نمایش اشک ها و لبخندها به کارگردانی هادی قضات تا ۳۱ مردادماه هر شب ساعت ۱۸ به مدت ۱۲۰ دقیقه تالار وحدت به نمایش در می‌آید.

- نمایش اسب چشمه به نویسندگی و کارگردانی کرم اله سلیمانی تا ۳۱ مردادماه هر شب ساعت ۱۷ به مدت ۶۰ دقیقه مجموعه تئاتر دیوار چهارم به صحنه می‌رود.

- نمایش اولد سیبروک نوشته وودی آلن کارگردانی امیرمحمد مهاجری تا ۱ شهریورماه هر شب ساعت ۱۸ به مدت ۵۰ دقیقه در پردیس تئاتر شهرزاد اجرا می‌شود.

- نمایش پستچی، پابلونرودا به کارگردانی علیرضا کوشک جلالی و نوشته انتونیا اسکارمتا تا ۶ شهریورماه هر شب ساعت ۲۱ به مدت ۹۰ دقیقه در سالن استاد ناظرزاده کرمانی تماشاخانه ایرانشهر به نمایش در می‌آید.

- نمایش پس از برخورد جسم سخت به سر به نویسندگی و کارگردانی سجاد داغستانی تا ۸ شهریورماه هر شب در دو نوبت ۱۸:۳۰ و ۱۹:۳۰ به مدت ۶۰ دقیقه تماشاخانه آژمان به صحنه می‌رود.

- نمایش مثبت فکر کن به نویسندگی و کارگردانی علی دهبان تا ۸ شهریورماه هر شب ساعت ۲۱:۱۵ به مدت ۶۰ دقیقه در تئاتر هامون اجرا می‌شود.

- نمایش شبی در طهران نوشته محمد چرمشیر و به کارگردانی مهشید حسینیان تا ۱۰ شهریورماه هر شب ساعت ۱۹:۳۰ به مدت ۱۲۰ دقیقه در تالار محراب به نمایش در می‌آید.

برچسب‌ها

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 3 =