بخش خصوصی شهرک کفش در چهارمحال و بختیاری راه‌اندازی می‌کند

شهرکرد- ایرنا- مذاکرات اولیه ایجاد شهرک تولید کفش در چهارمحال و بختیاری از سوی سرمایه‌گذار بخش خصوصی روز سه شنبه در نشست با استاندار انجام گرفت.

استاندار چهارمحال و بختیاری در این نشست با استقبال از طرح ایجاد شهرک تولید کفش در استان اظهار داشت: حمایت از این طرح تولیدی را نه تنها در راستای تحقق شعار سال مبنی بر رونق تولید وظیفه خود می‌دانیم بلکه تمام تلاش خود را برای اجرای این طرح و رونق اشتغال در  استان به کار می‌گیریم.
وی ادامه داد: همواره همت خود را بر جذب سرمایه‌گذار بخش خصوصی به کار گرفته و در این مسیر از کاغذبازی‌های اداری تا حد امکان کاسته و روند جذب سرمایه‌گذاری را تسهیل می‌کنیم.
عباسی با بیان اینکه شهرک تولید فرش در منطقه ویژه اقتصادی استان راه‌اندازی می‌شود، تصریح کرد: امید است این منطقه بزودی رونق گیرد و زمینه‌ساز اشتغال و فعالیت برای جوانان جویای کار شود.

به گزارش ایرنا، با راه‌اندازی منطقه ویژه اقتصادی چهارمحال و بختیاری، تاکنون ۱۴ سرمایه‌گذار خارجی از کشورهای هند، چین، روسیه، تونس و امارات متحده عربی و ۳۵ سرمایه‌گذار داخلی برای سرمایه‌گذاری در این منطقه اعلام آمادگی کرده‌اند.

همچنین طی سال‌های گذشته ۶ طرح بزرگ صنعتی با حدود ۵۲ میلیارد ریال سرمایه ثابت با حضور سرمایه‌گذاران خارجی در استان راه‌اندازی شده است.

۷۳۶۳/۲۰۹۷

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 0 =