میز مدیریت اداره کل صنعت، معدن و تجارت مازندران تعیین تکلیف شد

ساری-ایرنا- وزیر صمت، پس از حدود ۲ ماه از استعفای مدیرکل سابق صمت مازندران، حسینعلی قوانلو را به عنوان دومین مدیرکل صنعت، معدن و تجارت این استان در دولت تدبیر و امید منصوب کرد.

به گزارش خبرنگار ایرنا، پیش از این محمد محمدپور عمران از ابتدای دولت تدبیر و امید مدیرکل صمت استان مازندران را بر عهده داشت که ۱۳ خردادماه سال جاری به منظور آنچه که حضور در انتخابات مجلس یازدهم از یکی از حوزه های انتخابیه این استان اعلام شد، از سمتش استعفا کرد که این استعفا بلافاصله مورد تایید وزیر صمت قرار گرفت.
حسینعلی قوانلو مدیرکل جدید صمت مازندران پیش از این  مدیریت صمت را در استان گلستان بر عهده داشت.
اگرچه پس از استعفای محمدپور، وزیر صنعت، معدن و تجارت هیچ فردی را حتی برای سرپرستی انتخاب نکرده بود و کارها بنا به گفته برخی مسوولان استانی از سوی مدیرکل مستعفی رتق و فتق می شد، پیگیری رسانه ها برای تعیین تکلیف مدیریت اداره کل صمت مازندران که حدود سه هزار و ۶۰۰ واحد تولیدی و صنعتی را با بیش از ۶۰ هزار شغل و ۸۰ هزار میلیارد ریال سرمایه گذاری راهبری می کند، از بلاتکلیفی خارج کرد.

سوابق مدیرکل جدید صمت مازندران 
حسینعلی قوانلو  متولد ۱۳۴۳ از شهر گرگان در استان گلستان  دارای مدرک کارشناسی مهندسی برق قدرت از دانشگاه صنعتی امیرکبیر تهران در سال ١٣۶٧ و  کارشناسی ارشد مهندسی برق قدرت از دانشگاه علم و صنعت ایران در ١٣٧۵ است.
سرپرست گروه برق ذغال سنگ البرز شرقی از سال ۶٧ لغایت ٨٠، سرپرست خدمات فنی معدن ذغال سنگ البرز شرقی از سال ۶٨ لغایت ٨٠، معاون فنی شرکت ذغال سنگ البرز مرکزی از سال١٣٨٠ لغایت ١٣٨٢، معاون فنی و معدنی شرکت ذغال سنگ البرز مرکزی از سال ١٣٨٢ لغایت ١٣٨٣ ، مجری طرح فرو کروم سبزوار وابسته به شرکت تهیه و تولید مواد معدنی ایران از سال ١٣٨٣ لغایت ١٣٨۴ ، مجری طرح سنگ اهن جلال أباد وابسته به شرکت تهیه و تولید مواد معدنی ایران از سال ١٣٨۴ لغایت ١٣٨٩ و مجری طرح طلای زرشوران وابسته به سازمان توسعه معادن و صنایع معدنی ایران از سال ١٣٨٩ تا سال ۹۳ از جمله سمت های این مدیرکل جدید صمت مازندران است.
وی از سال ۹۳ تاکنون نیز مدیرکل صمت استان گلستان را بر عهده داشت.
معاون بازرگانی داخلی سازمان صمت مازندران با تایید انتصاب مدیرکل جدید اداره کل متبوعش زمان معارفه را عصر فردا چهارشنبه ساعت ۱۶ در سالن بانک ملی استان مازندران در ساری اعلام کرد.
به گفته ابراهیم یعقوبی یکی از معاونان وزیر صمت در مراسم معارفه مدیرکل جدید و تودیع مدیرکل سابق به مازندران سفر می کند.
/۱۸۹۹/۶۹۸۲

اخبار مرتبط

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha