معرفی رشته‌های فنی و علوم پایه در دانشگاه امیرکبیر

تهران- ایرنا- چهاردهمین همایش بزرگ معرفی رشته های فنی،مهندسی و علوم پایه به منظور مشاوره و آشنایی داوطلبان آزمون سراسری با رشته‌های دانشگاهی و همچنین انتخاب رشته درست و هدفمند، مردادماه امسال در دانشگاه صنعتی امیرکبیر برگزار می شود.

به گزارش روز سه شنبه دانشگاه صنعتی امیرکبیر، این همایش به همت باشگاه دانش آموزی آینده سازان پلی تکنیک تهران و با همکاری اداره انجمن های علمی دانشجویی و نیز معاونت آموزشی و استعدادهای درخشان دانشگاه صنعتی امیرکبیر در بازه بعد از اعلام نتایج اولیه کنکور سراسری تا شروع بازه انتخاب رشته کنکور برگزار می شود. هر روز، همه رشته‌ها در دو نوبت صبح و عصر توسط اساتید مجرب دانشگاه معرفی می شوند و داوطلبان می‌توانند سوالات خود را در خصوص هر یک از رشته‌ها با اساتید در میان بگذارند.

همچنین به منظور ایجاد فضایی برای تعامل و تبادل اطلاعات بیشتر، دانشجویان برتر سال های گذشته آزمون سراسرس دانشگاه ها و مراکز آموزش عالی کشور از رشته‌های گوناگون در مقاطع مختلف تحصیلی، در حاشیه همایش حضور می یابند.

داوطلبان برای ثبت نام و کسب اطلاعات بیشتر می توانند به آدرس اینترنتیstudentsclub.aut.ac.ir  مراجعه کنند و یا با شماره ۶۴۵۴۲۷۷۹ تماس بگیرند.
 

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 4 =