مالکان خودروهای اروندی همچنان ترخیص خودرو را مطالبه می کنند

آبادان - ایرنا - مالکان خودروهای اروندی در دومین روز متوالی مقابل درب گمرک خرمشهر تجمع کرده و خواستار ترخیص خودروهای وارداتی خود از گمرک شدند.

به گزارش ایرنا بیش از ۵۰ نفر از مالکان خودروهای اروندی که خودروی آنها از گمرک خرمشهر ترخیص نشده روز سه شنبه برای چندمین بار مقابل درب ورودی اداره کل بندر و دریانوردی، گمرک خرمشهر ، سازمان منطقه آزاد اروند تجمع کردند.

مالکان خودروهای مذکور در اعتراض به ترخیص نشدن ۱۸ ماهه خودروهای خود دست به تجمع زدند. 

در این راستا مدیر کل گمرک خرمشهر و مدیر گمرک منطقه آزاد اروند برای آرام کردن مالکان خودروهای مذکور جلسه ای برگزار کردند و بر پیگیری  ترخیص خودروهای اروندی دپو شده در گمرک قول های مساعد دادند.

به گزارش ایرنا ۲۲۷ دستگاه خودروی وارداتی به منطقه آزاد اروند مدت ۱۸ ماه است که در گمرک این منطقه متوقف شده و اجازه ترخیص به آنها داده نمی شود.

این خودروهای وارداتی از سال ۱۳۹۶ تاکنون در پارکینگ گمرک منطقه آزاد اروند دپو شده و مالکان آنها طی این مدت بارها برای ترخیص خودروی خود اقدام کرده و دست به تجمع زدند اما این اقدام آنها تاکنون نتیجه ای نداشته و خودروهای مذکور به دلیل نگهداری در شرایط نامناسب در زیر نور آفتاب ، باران و هوای شرجی منطقه دچار آسیب شده اند.

تلاش خبرنگار ایرنا برای گفت و گو با مسئولان منطقه آزاد اروند و گمرک خرمشهر در این رابطه بی نتیجه ماند. 
۷۱۰۰/۶۰۶۸

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
8 + 0 =