۸ مرداد ۱۳۹۸،‏ ۱۱:۲۳
کد خبرنگار: 1258
کد خبر: 83417315
۱ نفر

برچسب‌ها

نمایشگاه مطبوعات جنوب شرق تهران گشایش یافت

تهران – ایرنا- دومین نمایشگاه مطبوعات شهرستان‌های جنوب شرق استان تهران روز سه‌شنبه با حضور مسئولان استانی و محلی در شهرستان قرچک گشایش یافت.

به گزارش ایرنا در این نمایشگاه واقع در محل دائمی نمایشگاه های شهرستان قرچک نمایندگی‌های روزنامه های سراسری، خبرگزاری‌ها، مطبوعات محلی، پایگاه های خبری و نشریات شهرستان های جنوب شرق استان تهران دستاوردهای خبری خود را در معرض دید عموم قرار داده‌اند.

این نمایشگاه تا سه روز به نشانی خیابان اصلی قرچک، مقابل ایستگاه مرکزی آتش نشانی واقع شده و از ساعت ۹ تا ۲۰ پذیرای شهروندان است.
رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی قرچک در حاشیه این مراسم به خبرنگار ایرنا گفت: این نمایشگاه با عنوان «مطبوعات، امید و آگاهی» و با هدف معرفی دستاوردهای خبری رسانه ها برپا شده است.
بهروز مشتاق افزود: در این نمایشگاه ۶۰ رسانه در قالب ۳۵ غرفه دستاوردهای حوزه اطلاع رسانی خود در حوزه جنوب شرق استان تهران را در معرض دید عموم قرار می‌دهد.
وی اظهارداشت: شهرستان های جنوب شرق استان تهران بیشترین تعداد مطبوعات و نشریات محلی، نمایندگی خبرگزاری و روزنامه های سراسری را نسبت به شهرستان های استان تهران در اختیار دارند که این مهم ظرفیت ویژه‌ای در بیان دستاوردهای نظام و دمیدن روح امید به جامعه محسوب می‌شود.
شهرستان های جنوب شرق استان تهران شامل ورامین، قرچک، پیشوا و پاکدشت بیش از یک میلیون نفر جمعیت را در دل خود جا داده اند.

تهرام/۷۲۵۴/ ۱۰۰۸

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 8 =