۷ مرداد ۱۳۹۸،‏ ۲۳:۴۶
کد خبرنگار: 1465
کد خبر: 83416899
۰ نفر

برچسب‌ها

استاندار یزد: امکانات استان برای تامین مسکن نیازمندان به‌کار گرفته شود

یزد - ایرنا- استاندار یزد در نشست انجمن خیرین مسکن ساز استان با تبیین ظرفیت‌های این انجمن گفت: همه توان خود را با بسیج تجهیزات و امکانات استانی برای تهیه مسکن نیازمندان به‌کار می‌گیریم.

به گزارش شامگاه دوشنبه اداره کل روابط عمومی استانداری، محمدعلی طالبی افزود: بخشی از مشکل تامین مسکن استان در شرایط فعلی می‌تواند توسط این انجمن برطرف شود.

وی  ادامه داد: تحقق تأمین مسکن نیازمندان استان مستلزم این است که برنامه‌ای منسجم در انجمن خیرین مسکن ساز استان وجود داشته باشد و چشم انداز فعالیت‌های آینده انجمن شفاف باشد، زیرا این برنامه می‌تواند به مدیریت استان برای رسیدن به اهداف حوزه مسکن کمک کند. 

استاندار یزد از فعال شدن شورای مسکن استان در ماه‌های اخیر خبرداد و خاطر نشان کرد: مصوبات و برنامه‌ریزی‌هایی در این شورا انجام شده و برای تامین مسکن نیازمندان لازم است برنامه ‌عملیاتی از سوی انجمن خیرین مسکن ساز استان تهیه و ارائه شود تا در برنامه‌های شورای مسکن لحاظ و مورد پیگیری قرار گیرد.

در این جلسه اعضای هیات مدیره انجمن خیرین مسکن ساز استان گزارش عملکرد این انجمن به ویژه در یک سال گذشته را ارائه کردند و زمینه همکاری دستگاه‌های مسئول استان در بخش مسکن در راستای تقویت فعالیت انجمن خیرین مسکن ساز استان بررسی شد.

انجمن خیرین مسکن ساز استان که از سال ۱۳۸۶ فعالیت خود را آغاز کرده است توانسته در هشت پروژه بیش از ۱۵۰۰ واحد مسکونی را به نیازمندان تحویل دهد.

۷۵۳۶/ ۶۰۱۴/

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 3 =