اردوی منطقه ای "نشاط و امید" سازمان جوانان جمعیت هلال احمر در شهرکرد آغاز شد

شهرکرد- ایرنا- اردوی منطقه ای  نشاط و امید سازمان جوانان جمعیت هلال احمر به میزبانی استان چهارمحال و بختیاری روز دوشنبه با حضور ۱۱ استان کشور در شهرکرد آغاز شد .

معاون امور جوانان جمعیت هلال احمر چهارمحال وبختیاری گفت:  این اردوی آموزشی و تفریحی از امروز تا ۱۶ مردادماه در ۲ بخش برادران و خواهران عضو جوانان جمعیت هلال احمر برگزار می شود.

محمدرضا عرب روز دوشنبه در گفت وگو با خبرنگار ایرنا افزود: شرکت کنندگان در این اردو از دبیران و اعضای فعال کانون‌های دانشجویی، جوانان و روستایی از استان‌های ایلام، اصفهان ، بوشهر ، قم، خوزستان، لرستان ، کهکیویه و بویراحمد ، مرکزی ، هرمزگان ، کیش و چهار محال و بختیاری هستند.

وی گفت: در اردوی ۳ روزه برداران ۱۷۴ نفر شرکت دارند که در دوره های بازآموزی برنامه های جمعیت هلال احمر شرکت می کنند.

عرب افزود: اردوی نشاط و امید با شعار "نشاط جوانی، مشارکت اجتماعی " با هدف ارتقای توانمندی دبیران کانون ها، افزایش نشاط اجتماعی و در راستای اهداف بشر دوستانه و برقراری روحیه دوستی و افزایش میزان مشارکت اعضای جوان در تصمیم‌گیری و زمینه سازی برای برقراری همیشگی اعضا با جمعیت هلال حمر به منظور بهره‌مندی و استفاده از ظرفیت و توان آنهادر حال اجراست.

به گزارش ایرنا ،اردوی منطقه ای نشاط و امید جوانان جمعیت هلال احمر کشور با حضور ۱۶۴ خانم، ۱۷۴ آقا به همراه ۲۰ سرپرست از امروز تا ۱۶ مردادماه برگزار می شود.

۷۳۶۰/۶۰۲۱

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 12 =