سلطانی فر: امید زیادی برای کسب مدال المپیکی شمشیربازی، قایقرانی و جودو داریم

تهران- ایرنا- وزیر ورزش و جوانان تاکید کرد بعد از کشتی، تکواندو و وزنه برداری به شمشیربازی، قایقرانی جودو و کاراته برای مدال آوری در المپیک خیلی امید داریم.

عصر امروز مسعود سلطانی فر وزیر ورزش و جوانان به همراه سیدرضا صالحی امیری رئیس کمیته ملی المپیک ایران از اردوی تیم ملی قایقرانی پیش از اعزام به رقابت های قهرمانی جهان و کسب سهمیه المپیک بازدید کردند.

در این دیدار که نصرالله سجادی سرپرست کاروان ایران در بازی های المپیک ۲۰۲۰ و پیمان فخری رئیس کمیته نظارت بر تیم های ملی کمیته ملی المپیک نیز حضور داشتند، سلطانی فر و صالحی امیری از تمرینات تیم ملی آبهای آرام ایران بازدید کردند.

ملی پوشان آبهای آرام ایران قرار است در رقابت های قهرمانی جهان به میزبانی مجارستان شرکت کنند و به دنبال کسب سهمیه المپیک و پارالمپیک هستند.

وزیر ورزش و جوانان و رئیس کمیته ملی المپیک در جریان این دیدار، دقایقی با ملی پوشان و مربیان صحبت کردند و علیرضا سهرابیان رئیس فدراسیون نیز گزارشی درباره روند آماده سازی تیم های ملی در مسیر کسب سهمیه المپیک ارائه داد.

مربیان تیم های ملی نیز گزارشی از وضعیت آمادگی ملی پوشان پیش از حضور در رقابت های قهرمانی جهان ارائه دادند.

عادل مجللی ملی پوش کانو کانادایی ایران و دارنده مدال برنز جهان در این دیدار صحبت هایی با وزیر ورزش و رئیس کمیته ملی المپیک انجام داد و گفت: ملی پوشان قایقرانی خودشان را ثابت کردند و پتانسیل این را دارند که مدال المپیکی بگیرند. فکر خود من مدال المپیک است و خواهش می‌کنم به قایقرانی نگاه ویژه داشته باشید.

سلطانی فر نیز با تاکید بر حمایت وزارت ورزش از فدراسیون قایقرانی تاکید کرد: نگاه ما ویژه و عمیق است و فکر می کنم بچه ها اگر بخواهند به جز سهمیه، می توانند مدال بگیرند. عادل مجللی  امید اول تیم برای کسب مدال است. ملی‌پوشان بدانند بعد از کشتی، تکواندو و وزنه برداری به شمشیربازی، قایقرانی جودو و کاراته برای مدال آوری در المپیک خیلی امید داریم. البته کاراته را می دانیم روی سکوی المپیک می رود.

علیرضا سهرابیان رئیس فدراسیون نیز در ادامه قول داد رکوردهای قایقرانان بهبود پیدا کند.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 12 =