نمایندگان ایران در پنج وزن دوم حریفان خود را شناختند

تهران- ایرنا- نمایندگان ایران در پنج وزن دوم مسابقات کشتی آزاد نوجوانان قهرمانی جهان در بلغارستان حریفان خود را شناختند.

آیین قرعه کشی پنج وزن دوم رقابت های کشتی آزاد نوجوانان قهرمانی جهان، بعد از ظهر امروز(دوشنبه) در شهر صوفیه بلغارستان برگزار و نمایندگان ایران در این رقابت ها با رقبای خود آشنا شدند.
«علی عرب» در وزن ۴۵ کیلوگرم، در دور نخست به مصاف «استفان شتریوف» از مقدونیه می رود و در صورت پیروزی در دور بعد با برنده نمایندگان ازبکستان و قرقیزستان دیدار خواهد کرد. در این وزن ۱۶ کشتی گیر شرکت دارند.
«علی قلی زادگان» در وزن ۵۱ کیلوگرم در دور اول با «اصلان اف» از آذربایجان روبه رو شده و در صورت پیروزی بر این حریف در دور دوم با «اخماجانوف» نماینده قزاقستان کشتی خواهد گرفت. در این وزن ۱۹ کشتی گیر حاضر هستند.
«عرفان الهی» در وزن ۶۰ کیلوگرم ودرحالی که ۲۴ کشتی گیر در این وزن شرکت دارند، پس از استراحت در دور اول، در دور دوم به مصاف «آستاریان» از ارمنستان خواهد رفت.
«ابوالفضل ولی پور» که در وزن ۷۱ کیلوگرم برای ایران به روی تشک می رود، پس از استراحت در دور اول در دور دوم با «یبزینسکی» از لهستان  روبه رو می شود و در صورت پیروزی در دور بعد با برنده کشتی نمایندگان بلغارستان و اسپانیا مصاف خواهد کرد. در  این وزن نیز ۲۶ کشتی گیر ثبت نام کرده و دررقابت حاضر خواهند بود.
و اما «سهیل یوسفی» نماینده وزن ۹۲ کیلوگرم در دور نخست با «کاسو» از ایتالیا کشتی می گیرد و در صورت پیروزی در دور بعد با برنده کشتی نمایندگان ترکیه و مکزیک سرشاخ خواهد شد دراین وزن ۲۱ کشتی گیر شرکت دارند.
رقابت های کشتی آزاد نوجوانان قهرمانی جهان- بلغارستان فردا(سه شنبه) آغاز می شود.

برچسب‌ها

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 4 =