۷ مرداد ۱۳۹۸،‏ ۱۸:۴۰
کد خبرنگار: 1309
کد خبر: 83416763
۰ نفر

برچسب‌ها

کارگاه آموزشی شهر دوستدار کودک در بوشهر گشایش یافت

بوشهر- ایرنا - در راستای صیانت از حقوق کودکان کارگاه آموزشی شهر دوستدار کودک با هدف توانمند سازی مربیان و والدین کودکان، مهارت‌های ارتباط گیری با کودکان و نوجوانان با مشارکت اموزش پرورش و بهزیستی در بوشهر گشایش یافت.

مدیرکل امور اجتماعی استانداری بوشهر  گفت: تعلیم و تربیت در حوزه کودکان و نوجوانان مورد توجه ویژه قرار دارد.

عباس برزگرزاده افزود: در این دوره  کودکان، مربیان مهدهای کودک و مراکز پیش دبستانی و والدین کودکان تحت آموزش تخصصی قرار می‌گیرند.

وی  با بیان اینکه درصورت موافقت وزارت کشور این این دوره در قالب طرحی برای مدت  ۲ سال اجرا می‌شود یادآورشد: در اجرای طرح دوستدار کودک ضمن شناخت مشکلات ریشه رفتاری و هیجانی

کودکان، مربیان با افکار و دنیای ذهنی، نیازهای روانی کودکان، نحو مدیریت کلاس‌های مهدکودک و پیش دبستانی آشنا می‌شوند.

برزگرزاده  تصریح کرد: در این دوره آموزشی سه روزه ضمن توانمند سازی مربیان کودکان، شرکت کنندگان مهارت‌های ارتباط گیری با کودکان و نوجوانان را فرا می‌گیرند.

مدیرکل امور اجتماعی استانداری بوشهر، با بیان اینکه این دوره تا ۹ مرداد ماه در مرکز آموزش و پژوهش بوشهر ادامه دارد گفت: در این دوره به شرکت کنندگان بعداز قبولی در آزمون علمی و مهارتی،

گواهینامه معتبر از سوی مرکز آموزش و پژوهش‌های توسعه و آینده نگری سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی اعطا می‌شود.

برزگرزاده با تاکید بر فراهم شدن فضاهای لازم برای رشد کودکان بر اساس ظرفیت‌های جامعه افزود: آماده سازی فضای شهر برای کودکان در راستای مسئولیت های اجتماعی آنان را برای آینده‌ای روشن آماده می‌کند.

۷۲۱۲/۶۰۴۵

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 2 =